Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire gyakori a válás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gyakori a válás?

Figyelt kérdés
Mostanában akárhányszor találkozok ismerősökkel, mindegyik vagy most vált el, vagy válófélben van. A hónapban kb 7 olyan emberrel találkoztam, akik elváltak. Én még csak 25 éves vagyok, de ámulok azon hogy sok ember 10-20 éves házasságból, egyik napról a másikra szemrebbenés nélkül kilép.

2023. ápr. 15. 02:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
Joreggelt. A házasság mára már egy idejétmúlt dolog. Nők hajtják csak mert nekik státusszimbólum. Valójában csak a nyűg van vele.
2023. ápr. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
7%
25 évesen 40 évesekkel barátkozol?
2023. ápr. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
Abból 90%-ot nők kezdeményeznek 😂 igazán megéri
2023. ápr. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Elég magas, úgy 50% vagy valamivel több. Túlnyomó többségét a nők kezdeményezik.


Statisztika alapján a nők átlagosan olyan 8-12 évet bírnak a házasságban, a férfiak meg olyan 10-15öt, bár olvastam olyat is ami szerint 15-20at.

Bár a bontasok túlnyomó többségét nők kezdeményezik, a rájuk vonatkozó adatok pontosabbak lehetnek. A nőkre kevésbé jellemző hogy egy rossznak ítélt házasságban maradjanak, általában ők teszik az első lépést a befejezes felé.

2023. ápr. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%

"A nőkre kevésbé jellemző hogy egy rossznak ítélt házasságban maradjanak"


Hát pedig azok a legtartósabbak, imádnak panaszkodni, szenvedni, az unalmas, kiszámitható, minden rendben csodás férj mellett képtelenek megmaradni.

2023. ápr. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%

Kiszámítható, minden rendben, csodás férj?😂

Melyik párhuzamos univerzumban álmodtad ezt, öcsi?

Ebből max a kiszámítható lehet igaz, de mondjuk úgy, hogy kiszámíthatóan mellépisil a wc-nek. 🤣

2023. ápr. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Igaz hogy a nok kezdemenyezik, de a ferjeik mar korabban elhagytak oket testileg, lelkileg. Bunkoznak, ordibalnak, kihasznalnak, csajoznak es azt akarjak hogy te tedd meg az elso lepest. Amugy a tanulmanyok szerint a ferfiak hajlamosabbak minden olyan tulajdonsaggal rendelkezni ami megront egy harmonikus kapcsolatot: agresszio, kontrollmania, pia es szerencsejatek fuggoseg, tulfutott szexualis vagy es nőzés, a belso ertekek helyett a no kulsejere fokuszalas, hazimunka/gyerekgondozas lekicsinylese es reszt nem vallalas stb
2023. ápr. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
3%

#1 Minden szavaddal egyetértek. 7 éve vagyok együtt a bnőmmel (én 36, ő 35)

és megse fordul a fejünkben, h házasodjunk mert f@szságnak gondoljuk. Régen házasodtak az emberek mert így volt rendjén és nem volt ennyi kamu párkapcsolat, csak h azóta 360 fokot fordult a világ.. Bizalom a holdon, kommunikációrol meg ne is beszéljünk.

2023. ápr. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
Utolso, nem a hazassag hianya miatt tart 7 eve a kapcsolatod, hanem mert nincs gyerek es nyilvanvalóan egyforman gondolkodtok a hagyomanyok es elvarasok nyomaszto hatasairol, ezert elhagytatok oket. De amint lenne gyerek, borulna az egesz.
2023. ápr. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

23 év volt. Hétfőn adom be a válókeresetet.

48N

2023. ápr. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!