Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kialakulhat ebből még szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat ebből még szerelem?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú zűrös de nagyon szerelemteljes kapcsolatom. Kénytelen voltam kilépni belőle 7 hónapja. 4 hónapja pedig van egy új kapcsolatom, de nem alakul érzelem a részemről. Szerintem az ő részéről sem, nagyon nem érzelmes típus. Én viszont igen és borzasztóan hiányzik is az érzés.

Sokat gondolkodom hogy mi az oka hogy nem szerttem bele ebbe a srácba. Én eddig a 3.hónapra mindenkibe fülig belezúgtam, itt meg mintha egy barátaág extrákkal lenne. Változhat ez még szerintetek? Kialakulhat érzelem később is?


2023. ápr. 15. 09:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2023. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Évek. Évek, hogy a másik ember lecsengen benned és fel tudd tenni a megfelelő polcra, és le tudd zárni magadba+évek mire a másik fél felé tudsz érzelmileg fordulni teljesen. Van akinek egy évtizedre volt szüksége. Természetesen ehhez egy olyan társ is kell, akinek annyira kellesz, annyira tud ragaszkodni, és annyira tud önzetlenül szeretni, hogy képes egy évtizeden keresztül önzetlenül szeretnie téged.


Náluznk én voltam az aki nem tudott szeretni. Aztán később már igen. Ahhoz, hogy nálunk úgy alakuljon minden ahogy ahhoz oroszlánrésze kellett a férjem oldaláról. Én eklég sérült oldalról jöttem, és sokkal lassabban épültem fel, mint az átlag.

2023. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
*elég
2023. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A mai emberek nagyon nagy része összekeveri a szexuális vágyat az érzelmekkel-és nagyon téves, és nagyon nagy tévutakra tudja vinni a feleket. Ez az egyik oka, hogy annyi a válás manapság mint amennyi. Szeretni hosszú idő, és rengeteg áldozat mire felépül-valóban.
2023. ápr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4+ A másik, hogy különböző lelki sérülések miatt, az emberek többsége azt hiszi, hogy a szexualitással megtudja szerezni a másik ember érzéseit-ami szintén zsákutca.
2023. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De te ezek szerint èrezted, hogy odáig vannak érted, szeretnek.

Mivel a jelenlegi oárom nem egy érzelmes típus, még egyszer sem mondta hogy szeret vagy gyönyörű vagyok vagy bármi ilyesmi, így nem érzem az érzelmeket a részéről sem. Tisztel, kedves, figyelmes,de se verbális se fizikai érzelem kimutatás alig alig van

Keveslem hogy benne maradjak de amúgy jó ember, és ha érezném felőle, lehet menne nekem is de ezt így sajnos nem tudom, hogy nem is érzem

2023. ápr. 15. 10:14
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen 5-ös. Fontos a jó szex de az érzelem számomra elengedhetetlen hozzá. Így az sem teljes emiatt
2023. ápr. 15. 10:16
 8/17 anonim ***** válasza:
Csak el van veled, nem fog szeretni soha.
2023. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6 Sokáig nem éreztem, mert elég zárkozott a férjem.
2023. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*mert elég zárkozott a férjem. Aztán különböző keményebb helyzetekben kezdett megmutatkozni, amikre felfigyeltem, de sokáig nem vettem észre, mert nem akartam észre venni.
2023. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!