Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan két hete (10 napja)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan két hete (10 napja) vagyunk együtt a barátommal, de nem vagyok szerelmes belé. Kialakulhat még?

Figyelt kérdés
Mielőtt összejöttünk 1,5 évig odavoltam érte, de ez megváltozott mióta együtt vagyunk. Nem érzem úgy, hogy szerelmes lennék belé. Szeretek vele lenni, mindennap együtt vagyunk/együtt alszunk. Viszont 3 hete halt meg az apukám és ez is kicsit padlóra tett.

2017. júl. 8. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A szerelem nem akarat függvénye.
2017. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel eleve apud halála még elég friss dolog, őszinte részvétem, így az agyad is máshol jár, meg az ilyenek eléggé megtudják viselni az ember lelkét ami sok mindenre kihat. Lehet hogy a barátod iránt elmúlt az az érzés amit régen éreztél valami mély tudatalatti dolog miatt amit nem bírsz így felidézni sem, de erre célszerű némi időt hagyni ameddig úgy érzed hogy pozitív irányba változni fog a dolog.

A barátnőmmel a mi szerelmünk sem úgy alakult ki hogy amikor összejöttünk rögtön szerettük egymást. Akkor úgymond szimpátia volt köztünk szerettünk egymással lenni, volt köztünk csók, meg ölelések hada, aztán amikor 2 hónap járás után lefeküdtünk egymással akkor alakultak ki igazán az érzelmeink kettőnk között. Én előtte csak amolyan szimpátiát éreztem iránta, szerettem vele lenni, és mindig rá gondoltam, de nem éreztem igazán szerelmet iránta, mert nem repkedtek pillangók a gyomromban, nem remegtem meg semmi amikor találkoztunk, ezek később jöttek.

2017. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nos mivel apukám felakasztotta magát és még láttam is, ezért nem igazán tudom elfelejteni..
2017. júl. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!