Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kialakulhat még benne a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat még benne a szerelem?

Figyelt kérdés
Ma közölte velem a párom 1 hónapos ismertség után hogy nagyon kedvel engem de viszont ugyanazt érzi mint egy régi ismerősénél hogy inkább életre szóló barátságot tudna velem elképzelni de viszont ez még változhat ne keseredjek el. Meg hogy mi teljesen mások vagyunk mások az érdeklődési köreink hobbijaink. De viszont úgy döntöttünk h megpróbáljuk és jövő héten mindent megbeszélünk. Szerintetek kialakulhat még benne a szerelem? Mert én szerelmes vagyok belé de sajna ő nem.
2016. szept. 4. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja meg arra is megkért engem ha netán nem jönne össze a kapcsolat h akkor lennék a barátja egy életre én mondtam neki h a

ezt ne kérje tőlem mert én szeretem és nem tudok a barátja lenni.

2016. szept. 4. 21:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell várnod szerdáig elmondom!Nem akar téged max sajnál!
2016. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na ne viccelj már de a szex meg jó velem mi? Ilyenek a férfiak ösztönlényeg érzelem nélkül is megy nekik a szex.
2016. szept. 4. 22:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnálatból meg ne legyen velem abból nem kérek. Minden esetre elmegyek hozzá jövő héten lesz ami lesz ha nem jövünk össze és szakítunk igy jártam az élet megy tovább. Majd csak lesz valaki aki engem is szeretni fog?
2016. szept. 4. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Világosan kifejtette, hogy mások vagytok, nem egyforma a jövőképetek. Valóban csak azért próbálná meg, mert pillanatnyilag nincs jobb nálad. De kell az neked, hogy 1 hónap múlva lelépjen, miután egyre szerelmesebb vagy belé? Ha eddig nem alakult ki semmi, nem fog ez már változni, ezt ő is pontosan tudja.

Hidd el!

43/N

2016. szept. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A negyedik találka után jött rá erre? Milyen érdekes kezdetben még többet érzett.
2016. szept. 5. 04:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet érzelem nélküli sex...Szerintem kedvel téged csak valami hiányzik belőled és ezt nem meri elmondani.
2016. szept. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!