Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy jó párkapcsolat is jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó párkapcsolat is jár fájdalommal?

Figyelt kérdés
Egy idő után ugye elmúlik a szerelem, és nekem az a tapasztalatom hogy küzdeni kell a jó kapcsolatokért, de most elgondolkodtam h ez valóban így van e. Az hogyha én nem érzem magam jól a párommal és néha szomorú vagyok, vagy hogy sokat kell küzdenem az normalis e. Mert nekem azt tanitottak h nem lesz mindig minden hawaii dizsi napfény, de akkor is ki kell tartani egymás mellett. Most elgondolkodtam mi a jó megoldás valójában...

2023. ápr. 16. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Minden kapcsolatban vannak nehezebb időszakok, viták. De az nincs rendben, hogyha neked konkrétan folyamatos küzdelem az egész. Ha nem vagy boldog, esetleg rosszul bánik veled a párod, akkor az már nem oké. Mindenhez két ember kell, ha egyedül vívsz egy szélmalomharcot, az nem kapcsolat. A személyes véleményem pedig az, hogy nem feltétlenül múlik el a szerelem.
2023. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nehezsegekkel igen, fajdalommal szerintem nem kellene. Az, ha esetleg NEHA es VELETLENUL megbant a masik, mert nem tudta, hogy neked x dolog banto es ez faj 1-2 napig de megbeszelitek es tobbet nem csinalja, az oke. De ha folyamatosan leszarja az igenyeid, az mar nem. Ezen kivul lehet aprosagokon vitazni, osszezorrenesek lehetnek.
2023. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

3 éve együtt...volt 1-2 nehézseg amit átvészeltünk de ez inkább megerősítette a kapcsokatunkat.

Fájdalom nincs. Sosem éreztem hogy küzdelem árán jo a kapcsolatunk...

2023. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem múlik el a szerelem, maximum a fellángolás, de akkor a kapcsolat maga is véget er általában.

Szerintem egy jó kapcsolatban alapvetően nem kell küzdeni a másikért, vagy nem egymással kell küzdeni, hanem minden mással együtt.

2023. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-nél a pont.
2023. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Én is a négyessel értek egyet.


A szerelem nem fáj és nem múlik el. Én is azt hittem, amíg meg nem ismertem (most már) a férjem. Minden egyes nappal egyre jobban szeretjük egymást és tudom, hogy együtt mindent megoldunk. Nézeteltérések vannak, de ezt őszinte kommunikációval képesek vagyunk jelezni a másik felé. Nálunk a nehezebb időszakok inkább még jobban összehoztak minket.


Milyen alkalmakkor jön elő benned ez a rossz érzés a férjeddel kapcsolatban?

2023. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

7 év és egy gyerek után azt mondom vannak "ajtócsapkodós" napok, összezörrenések, ami néha igenis tud fájni. De alapjaiban véve a szerelem nem múlik el, sőt... ahogy egyre több dolgot élünk meg együtt és vészelünk át, úgy érzem egyre erősebbnek kettőnk szövetségét.

Szóval lehetnek mélypontok és vannak is a legtöbb helyen. De ha te konstans küzdelemnek éled meg, az nem jó. Amikor az ember azt érzi, hogy már megerőszakolja magát, nincs a helyén egyszerűen, mindig ott van az érzés, hogy ez nem jó, akkor be kell fejezni. Nincs értelme így leélni egy életet.

2023. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!