Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam meg? Van arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg? Van arra esély, hogy Ő is érez valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki az elmúlt hetekben udvarolt, de én nem vettem komolyan ... Azonban úgy érzem, hogy beleszerettem, vagy legalább is nagyon kedvelem / vonzódom hozzá. Ám 2 napja nem nagyon beszélünk, eléggé közömbös (amióta először írtam neki, hogy szeretem) ... Úgy érzem, hogy most másik lány tetszik neki ... De ne vagyok benne biztos ... mert lehet az, hogy egyik nap még azt írja, hogy szeret, hiányzom neki, meg akar csókolni, másik nap pedig már semmit sem akar ?

Barátnőm szerint csak képzelődöm ... de nem tudom :S

Hogyan tudnám meghódítani ? Nagyon oda vagyok érte ... :$ :) *-*

18/L


2010. okt. 8. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali

Hogyha jól értem akkor megmondtad neki ,hogy szereted ,de ez butaság volt mostmár nincs kihívás te is olyan vagy akit 6 nap után meg lehet hódítani.Esetleg csak rossz napja volt és nem te tehetsz arról amiket nem mondott:)

Próbálkozz még párszor beszélgess vele és akkor kiderül ,hogy mi az igaz.

Kívánom ,hogy legyen jó vége:)

2010. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát úgy szó szerint nem mondtam, de amikor ő mondta, célozgattam, hogy én is , tehát inkább csak ilyen flört jellegű, vagy nem is tudom, hogy mondják ezt :)

nem 6 nap, 3 hét :P

az a baj velem, hogy gyorsan szerelembe esek :/

hát köszönöm :) majd még próbálkozok :) remélem össze fog jönni a dolog :)

2010. okt. 8. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:

"az a baj velem, hogy gyorsan szerelembe esek"


Gyorsan jött szerelem hamar nagy csalódásokhoz vezethet, és rendszerint gyorsan is múlik el.

2010. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet, hogy csalódásokhoz vezet, de nem múlik el gyorsan, legalábbis az esetemben ... :/
2010. okt. 10. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!