Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés

Először is bocs a kérdés hülye címéért,

csak erre futotta :)

A sulimban tetszik egy lány, akivel régebben osztálytársak voltunk, bekerültünk középsuliba, az elsőben nagyon tetszett most másodikban is, újra tetszik. Minden nap odajön megölelni megpuszilni szóval csak köszön...Annyira imádom, csak nem tudom hogyan mondjam el neki? Kérlek titeket, ne ezt a sétás dolgot mondjátok mert ez már egy lerágott csont. Ott a suliban, hogyan tudnám felszedni :)

Ő másik osztályba jár , szóval nem kell a z osztálytársas dologtól félni:) Arra gondoltam amikor puszit ad akkor azt mondanám, hogy ilyenkor úgy meg tudnálak csókolni. Lányok mit reagálnátok erre?


2011. okt. 28. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elég furán néznék. :) Esetleg próbáld meg, hogy viszel neki elsőre egy csokit. Én örülnék egy ilyen apró gesztusnak. :)
2011. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
mondj neki valami olyasmit hogy nem lehetne hogy komolyabbra foduljon kettön között a dolog? jo azért ne pont igy de valami ilyesmit jah és ez a kis ajándék is elég jó :))
2011. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg nincs-e kedve suli után öszefutni?


Ha igen, akkor ott megcsókolod és kész. Ne a suliba beszéljetek már meg ilyeneket. Lehet azért kapnál kosarat, mert azon töprengne mit gondolnak a barátnői. Érted...

Még fiatal a lelkem nagyon, kiszámíthatatlan.


22/L

2011. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vágd szájon.
2011. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!