Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem merek beszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek beszélni a problémáimról?

Figyelt kérdés
Pontosabban az a helyzet, hogy én mernék róluk beszélni, de a korábbi csalódások miatt (párom elkerüli a konfliktus helyzeteket) nem merek felhozni semmit. Mert tartok attól, hogy megijed és megint magamra maradok a gondokkal. Tehát nem reagál, ami ahhoz vezet, mintha el sem mondtam volna a problémát. Jó bonyolultan fogalmaztam meg, de remélem, azért érthető. És mi erre a megoldás?
2023. ápr. 16. 22:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez pont attól függ, hogy mi a problémád. Lehet, hogy nem jogosak, és ezért találnak süket fülekre.

Tudnál említeni pár dolgot?

Valamint, hogy érted, hogy elkerüli? Nem válaszol, és úgy tesz, mintha nem is mondtad volna, vagy azt mondja, hogy jó, rendben, de közben mégsem történik semmi?

Nem tudunk tanácsot adni, ha ennyire nem egyértelmű, hogy mi a probléma. Konkrétumok kellenek.

2023. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
A vállon cipelő sziklából kapott egy kavics darabot valaki. Ha érdekli-megtalálja. Jó kutatást.
2023. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez pedig pont a kavicshoz illik-legalábbis ez a zene:


https://www.youtube.com/watch?v=h0KdR8bKHNQ&list=LL&index=16

2023. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!