Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy pasival eléggé alpári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasival eléggé alpári stílusban sikerült végül tudatnom a problémáimat, akkor mennyi a valószínűsége, hogy még bármikor is beszélni fogunk?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sok dolog elhagyta a számat, többek között: link, egoista, hazug, képmutató, szemét hímivarsejt.

Így tömören. De nagyon felhúzott.


Most nem részletezném, de sokszor megcsinált velem olyan dolgokat, amiket már nem tudtam tolerálni és szóltam is érte párszor előtte,

hogy ezt ne tegye, mert nem kedvelem.


Megkértem rá, ha elmegy valahova pár napra, akkor legalább 1 sms-t dobjon, hogy kicsim jól vagyok és most nem leszek elérhető.

Na ezt kapásból nem tartotta be és eltűnt többször is pár napra mindenféle jezés nélkül.


Megkértem rá, hogy mindig egyértelműen fogalmazzon, erre csak ködösített.

És még volt számtalan dolog is, amiben össze-vissza beszélt.


Most viszont utoljára, csak azért lemondott egy közös programot, hogy keresztbetegyen, mert pontosan tudta, mennyire szeretném a dolgot

és így akart bűntetni valamiért, amit el sem követtem.


Úgyhogy eléggé elküldtem a fenébe a szavaimmal, mivel ezt igazi szemet.kedésnek és önzésnek, direkt bántásnak gondoltam részéről és az is volt.


De végülis nem mondhatom azt, hogy nem szeretem, az idi..taságaival együtt.

Csak...


Bár lehet, ha én pasi lennék és nekem ezt írná egy nő, mégha szeretném is, a hiúságom parancsolna álljt.

De úgy érzem kiprovokálta a dolgot, addig kötözködött.


Igazából megbántam sok dolgot, de már visszacsinálni nem tudom.



2015. jún. 26. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Miért akarsz egy ilyen megbízhatatlan embertől még bármit is?
2015. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi mást nem olvasok, csak elvárás, elvárás, elvárás..


"link, egoista, hazug, képmutató, szemét hímivarsejt"


Ezek után, nem fog.

2015. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En nagyon sok bantast kaptam ettol a pasitol..nem reszleteznem. Dierkt bantasokat...:( es csoda h Vele maradtam :( csak a szivem miatt..ez most kijott belolem.
2015. jún. 26. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennek van masik noje...oda tunik el napokra vagy olyankor illegalis dolgokat muvel. Hagyd a pi..ba a helyedben en is elkuldtem volna. Probald elfelejteni minden eroddel es nem mellesleg figyeld meg elo fog meg kerulni...na akkor legy eros.
2015. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez nem elvárás. Az elején lefektettünk mindkét oldalról alapvető dolgokat, hogy a másik mit nem szeret, pont azért, hogy ne legyenek félreértések.


De lehet tényleg nője van.

2015. jún. 26. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
jobban járnál, ha nem tenné. ilyen partner kell neked, aki ennyire megbízhatatlan..?
2015. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!