Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek még?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Párommal 16 éve vagyunk együtt. Kezdetkor közel azonos értéket képviseltünk a munkaerő piacon. ~13 éve élünk együtt egy közös lakásban. Gyakori probléma volt a pénz hiánya, így úgy döntöttünk, hogy fejlesztjük magunkat, de ebben csak én jutottam valamire és ő feladta. Ez kb 5 éve kezdődött. Azóta én 3x annyit keresek és azt kaptam, hogy ez is kevés és azt beszéltük meg közösen, hogy másodállásban is dolgozok amit majd közösen elkoltunk.(wellness, kirándulás, stb..).

Annyi volt a kérésem, hogy főzzön többet és legyen rendben a lakás. Kb fél éve csinálom és azt veszem észre, hogy reggel 6tol estig dolgozom, majd megyek a boltba és megcsinalom a másnapi kajám. És mikor újra felhozom, hogy segítsen akkor én nem értem meg őt, hogy fáradt és aludni kell. Mikor meg én pihennék, akkor kezd neki a hazimunkának és zajol. Se tanulni se pihenni nem tudok. Megoldásnak kértem, hogy ezeket lehetőség szerint csinálja akkor mikor dolgozok és mikor hazajövök tudunk egymással foglalkozni. De nem hajlandó rá... hova tovább??



2023. ápr. 18. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.
2023. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szépen elfejlődtetek egymás mellől....
2023. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt teheted, hogy megmondod, hogy "figyelj dragam, mostantol egy ideig nincs wellness, hanem sporolunk. Amint osszegyulik annyi penz szepen kivalasztasz magadnak egy okj-utod tanfolyamot ami kicsit is erdekel ES jobban is fizet, mint a jelenlegi munkad. A hazimunka amig tanulsz 50-50% lesz, es utana is. Mert amint elvegezted a tanfolyamot es munkaba allsz a jobban fizeto helyen en fel fogok mondani a masodallasomban, mert nem akarok beledogleni a gurizesbe, ugy, hogy hazajovok es meg csak enni sem kapok azert, hogy lapatolom haza a lovet. Vagy ez, vagy elvalnak az utjaink, mert hosszutavon nem tarthato, hogy erted is megszakadok. Az pedig, hogy te kenyelembol nezed, hogy szethajtom magam nagyon elgondolkoztat a kapcsolatunkrol. "
2023. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megtörtént a beszélgetés többször is.

Amikor a családi kasszáról szeretnék beszélni akkor odaül, de nem igazan figyel és nem is érdekli.

Nem érdekli semmilyen tanfolyam vagy oktatás.

Én csak annyira vágynék tőle, hogy néha elmehetne a boltba egyedül is, meg várhatna meleg étel amit ő készített.

Kikerekedett párszor az is a beszélgetésekből, hogy akkor se tudná ezt huzamosabb ideig csinálni, ha elválnánk... nem értem. Én is fáradt vagyok, de a családért megyek és csinálom. Ez nem várható el a másik féltől is?

2023. ápr. 19. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt éltem át, válás lett a vége. Nekem egyetem, neki gyári munkás lét maradt. Szerelmes lett, annyi szabadideje volt.
2023. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Én is fáradt vagyok, de a családért megyek és csinálom."

Ne csináld. Látod, hogy csak kifáradsz, és semmi sem lesz jobb.

2023. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!