Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tűrnétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tűrnétek el a pasitoknak, ha dúsgazdag lenne és meg is adna belőle minden jót nektek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok rá, azért kérdezem. Csakis őszinte válaszokra vagyok kíváncsi, nem a süketelésre! Senkit nem fogok elítélni,rosszat mondani rá, akármit is válaszoljon, ezt megígérem!
2010. okt. 8. 22:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nyitott kapcsolatot, anélkül, hogy bármivel megfertőzne.
2010. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

A szar helyzetben élő nőismerőseim elég sok mindent eltűrnek a férjeiknek, akik eltartják őket. Megalázás, megcsalás, bunkóság stb. Általában ezek a pasik vállalkozók, a nőknek meg nincs vagy kevés a fizetésük + kis gyerekkel vannak otthon.

Szóval a válasz az, ha egy nő kiszolgáltatott, akkor kb. mindent el fog tűrni a férjének, ha annak a pénzéből él, mert nincs hova menni.


Mondjuk az a nő, akinek mindene megvan, az meg gondolom semmit nem visel el, mert az kihasználja, hogy a boldogsága alapján választhat pasit, és bármit megtehet, nem függ egy pasitól sem.


21 /F

2010. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Ha szegény lány lennék, valószínűleg kénytelen lennék mindent eltűrni a gazdag pasimnak.

De mivel mindenem megvan és sokat keresek magam is, anyagilag nem tud olyat nyújtani, amiért én szenvednék. Pasim évek óta nem volt, szabad vagyok, utazgatok, boldog vagyok, nem is hiányzik semmilyen kötelezettség, se gazdagtól, se szegénytől.


25/L

2010. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Elsővel egyetértek. Nyitott kapcsolatot én is elviselnék, de akkor csak óvszerrel dugnánk. De csak ha kényelemben élnénk. Szóval ha olyat csinálna, amivel bánt (bunkóság, verés), azt nem tehetné meg, mert nekem anyagi tárgyak annyit nem érnek, hogy a lelki békémet feladjam. Én elsősorban boldog akarok lenni, szóval ha ez nem teljesül, akkor vissza az egész.


22L

2010. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ismertem én is egy ilyen lányt. Még középiskolában ismerkedett össze a sráccal, aztán kezdődött egy elég hosszú, viharos időszak. Sokszor évekig szünet vlt köztük, de elég sokat szenvedett. Az anyagi javak ellenére sem irigyeltem akkoriban. Ma már házasok, van gyerekük is. Ma már jobb a helyzete, a fiú komolyabb lett és nem szemétkedik vele, mint régebben.
2010. okt. 8. 22:48
 6/28 anonim ***** válasza:
Bántalmazást milliárdok sem érnének meg.
2010. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is ismerek ilyen nőket, de nem valami felhőtlen a családi életük, maximum jobban bekussolnak, mert lelki betegek, a férjük meg szanaszét csalja őket.

Na, én pont ezért fogok a saját pénzemre szülni gyereket, hogy soha ne függjek egy pasi pénztárcájától és támogatásától. Egy sérülékeny, nincstelen nőt a legegyszerűbb megalázni, és sok pasi direkt keresi is az ilyen szolgalelkű nőket, akiket lehet csicskáztatni, alázni megcsalni.


25/L

2010. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

22:38-as.Ha neked ennyi pénzed van ,összejönnék veled!Bármit megtehetnél velem ,akár verhetnél is.

Eltűrném!Csak utazhassak veled meg tarts el:)

19F

2010. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

:)) Utolsó, ez tetszett!

Kedves 25 éves lány! Találd meg a méltó társadat, ezt kívánom neked!

2010. okt. 8. 23:03
 10/28 anonim ***** válasza:

22:58


Hehe, és mit nyújtanál cserébe az utazgatásért és a kényelmes életért? :) Sajnos nekem nincsenek szadista hajlamaim, amiket kiélhetnék egy magadfajta hamvas srácon, különben már vinnélek is magammal Egyiptomba :D De így sajnos egyedül kell mennem :)


25 /L

2010. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!