Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelei vannak annak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak ha a férfi anyagilag kihasználja a párját?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenélősködik pl.
2023. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgozik, nincs vagyona, a te kontódra él, úgy tartod, mint egy háziállatot.
2023. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A dolgozo vagyonosak is szoktak ilyenek lenni. Pl feljárnak a nőhött ott "élnek", de se lakbérbe /rezsibe/kajába nem adnak

Vagy felezve hívják meg a nőt valahova vagy olcsó helyekre viszik néha el

Ajándékokat is viszonozni KELL

2023. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Magamnak nem igazán tudok semmit venni, eddig mindig segítettem de viszonzást nem igazán kapok. Nem tudok félretenni se nagyon. Felesben fizetjük az albérletet egyébként. Keresetünk ugyanannyi volt pedig. Most nekem van kevesebb és a félretett pénzem lassan felőrlődik
2023. ápr. 21. 16:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt benne részem. Nálam aludt, nálam evett. Vásároltatott velem, nem adta meg. Valahogy úgy, mint a kérdező esetében. Elég soká tartott, míg sikerült elzárni a csapot.
2023. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Pl.akkor se szakít, akkor se költözik el, ha a nő már évek óta nem akar vele lefeküdni. Mi így élünk.
2023. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Felettünk az óceán ***** válasza:

30F. Közel egy milliót keresek euróban, párom 250k Ft-ot, és ő fizet mindent mert saját otthonra gyűjtünk euróban, de én 1 év után úgy voltam már vele hogy minden ami az enyém, az övé is. Időnként elutalom neki a teljes havi fizum (mondjuk a lakbér éves rám eső felét meg egy csomó egyéb költséget fedez), még is bűntudatom van mert napi szinten az az érzésem van hogy mindent ő fizet, holott így nem, de a rutin még is ezt érezteti velem.


El se tudnám képzelni hogy ne vegyem ki a részem ilyen formában hogy érzelmi szinten is anyagi biztonság legyen ne csak gyakorlatban. Pedig jegyben járunk, minden közös jövő címszó alatt van számon tartva, de sokszor így is szar érzés.

2023. ápr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Felettünk az óceán ***** válasza:
6/7 : ha nem akarsz évek óta lefeküdni a pároddal és a háta mögött szidod hogy ennek ellenére nem szakít veled pedig te ezt akarod, akkor talán te vagy takonygerincű ahhoz hogy szakíts vele nem?!
2023. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as, én gerincesen vállalom, hogy csak érdekből vagyok vele.🙂 Segít fenntartani a házat, cserébe van hol laknia.
2023. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A házikó a tiéd? Vagy közös? Házaspár vagytok vagy csak lakótársak? Gyermekeitek vannak?
2023. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!