Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogyha megismernék egy lányt és tudnám, hogy már volt komoly kapcsolata, nem tudnék úgy együtt lenni vele?

Figyelt kérdés
Tehát pl azt érzem, nem tudnék úgy szeretkezni vele, hogy ne jusson eszembe: az előző párjával is így csinálták. Vagy pl hogy ne féljek attól, hogy nem leszek olyan jó az ágyban vagy bármi másban, mint az előző párja, nem fogja élvezni velem úgy vagy bármi. Mitől lehet ez? Sosem volt barátnőm még, nem is voltam még lánnyal. Ezek valós problémák?

2023. ápr. 22. 11:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10%
6 Amikor rengeteg parnere van az illetőnek, és már átjáróház (akár féfi akár nő) mind két nemre lehet írni. Ezeknek a volt személyeknek lenyomata van az adott embernél. De ez hosszú..nem is idevaló téma..
2023. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
22%

Nem privátozom, és takarítok, tegnap elúsztam, hajnalba képtelen voltam felkelni, úgy hogy most is csinálom. Hol itt vagyok a gép előtt hol nem. Ez egy komoly téma amit kérdeztél, külön kérdéssel, és napok mire végig mész rajta, fel is fogod, és helyére is kerülnek a dolgok.


Ez nem egy két mondat. Nekem is elég sok kutató munka kellett hozzá..mire összeraktam én is.

2023. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg pont azért érzed ezt, mert neked még soha nem volt párkapcsolatod és szűz is vagy. Amúgy nem kell a szélsőségekkel jönni, bőven van átmenet egy szűz lány és aközött, akin a fél város átment. De attól, hogy valakinek volt már 1-2 kapcsolata, semmivel nem lesz "mocskosabb", mint akinek még nem volt.
2023. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is állítottam ezt, csupán kitértem arra akin a fél város (vagy megye? :-)) átment
2023. ápr. 22. 17:31
 15/20 anonim ***** válasza:
86%

Vármegye most már...


Kíváncsi lennék azért, h hány évesen van ennyi eszed, kérdező!

2023. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
És akkor mi van, ha valakinek sok partnere volt? Szereti a szexet, és szabadon megéli a szexualitását. Ez mindig azoknak probléma, akik a sajátjukkal bajban vannak, tele vannak frusztrációval, önbizalomhiánnyal, és azt hiszik, attól majd jobban érzik magukat, hogy a sikeres embereket leszólják, degradálják. Ez a kis öröm max 2 percig tart, majd utána ugyanolyan nyomorult maradsz. Ezért írták többen is, hogy szakember kellene neked, nem pedig barátnő.
2023. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Úgy nem lehet, hogy szakember, és utána barátnő?
2023. ápr. 22. 19:11
 18/20 anonim ***** válasza:
89%

Ezek nem valós problémák,ez a Te problémád.

Javaslom,keress fel egy pszichológust!

2023. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakember és majd ő megállapítja mikor érsz el arra a szintre, h barátnőd legyen...
2023. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17%
Mert nem akarsz egy használt valakivel együtt lenni.
2023. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!