Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőtökről kiderűlne,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőtökről kiderűlne,hogy munkahelyén ahol együtt dolgoztok volt 1 vagy 2 szexkapcsolata mielőtt össze jöttetek volna, szakítanátok vele?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem, de ha kiderülne, hogy nem tudja helyesen használni az "-ul/-ül" toldalékot, akkor igen.
2023. ápr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Miért is?! Megcsalt - nem. Nyilván volt múltja előttem, ahogy nekem is volt múltam előtte, akkor már senkinek ne legyen senkije?!

Az a kérdés, hogy szereted-e, vagy sem, nem kell ezt túlbonyolítani. Ha szereted, akkor szereted, és elfogadod úgy, ahogy van, és leszarod, hogy ki mit gondol. Ha nem szereted, akkor keresed a hibákat, agyalsz azon, hogy ki mit gondol, stb.


Persze megbeszélhetitek, hogy egy kapcsolaton BELÜL mi fér bele, és mi nem, csak mert ez is embereknél változó, kell a nyílt kommunikáció, és ha egyetértetek, jó, ha nem, mert nem azonos az értékrend, stb. akkor nem fog működni a kapcsolat.


De ne lepődj meg, ha a féltékenységgel elmarod magadtól még akkor is, ha nem csinált semmit. Én egy nőt dobtam az örökös féltékenykedése, gyanúsítgatása, bizalmatlankodása miatt.


Mi a fontos a számodra

2023. ápr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Nekem úgy általánosságban nem fér bele az, hogy valakinek szexkapcsolata volt.

Ha egy nő képes arra, hogy tényleg érzelmi kötődés nélkül dugogasson emberekkel, akkor neki a kötődési mintái vagy nagyon hibásak, vagy hiányoznak is, ezáltal alkalmatlanok - olyan minőségű - párkapcsolatra, amilyenben én szeretnék élni. Ők sem éreznék magukat jól mellettem, mert nem egyenrangú, szeretettel és odafigyeléssel teli párkapcsolathoz vannak hozzászokva, hanem ahhoz, hogy csak használják őket, ezért az egész helyzet furcsa lenne nekik, és végül elhagynának, mert "valami hiányzik".


Az pedig, hogy "dehát vannak szükségletek, miért ne lehetnének dugogatások, amíg nem találkozom az igazival" számomra nem mentség, ha én képes vagyok életben maradni szex nélkül akár évekig, akkor nyilván meg tudja ezt tenni más is.


Egy szó, mint száz, tőlem csinálhatja bárki a szexkapcsolatokat, de mi azzal a nővel nem illünk össze, az tuti.

2023. ápr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

Barátomnak volt munkahelyi szex az életében előttem. Ugyanott dógozik. Es ma is lennének, akiket meghúzhatna bent.

Engem zavar.

2023. ápr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
*dolgozik
2023. ápr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Szóval összejöttél egy kollégáddal, aztán annyira meglepődtél, hogy nem te vagy az első, hogy rögtön szakítani akarsz? :D Semmit nem írtál arról, hogy amúgy milyen a kapcsolat, hogy mennyi ideje tart. Szerintem szakíts: jobb lesz neki nélküled.
2023. ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Ezért IS tilos melóhelyen ismerkedni!
2023. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6osnak. Nem erről van szó... Konkrétan részlegen belül voltak kapcsolatai. Úgy érzem magam mint egy palimadar
2023. ápr. 9. 11:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel a páromról ilyen nem derülne ki. Mielőtt összejöttem leinformáltam a bnőitől, akik jobban ismerték akkor mint én.


#7 Ha tilos, akkor miért csorgatjátok a nyálatokat a kolléganők felé? Miért flörtöltök velük állandóan?

2023. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Miért tenném? Kefélgetett. Egészségére. Most velem van szerelembe. Ha ez később változik egészségére.

Miért lennél te palimadár? XD Inkább a többiek azok, belőlük csak egy fallosz kellett, belőled a személyiséged.

2023. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!