Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha már nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már nem bírom elviselni a férjem?

Figyelt kérdés
Férjemet 2,5éve ismerem. Mindig viharos volt a kapcsolatunk. 1,5éve házasodtunk össze,mert a lányunk úton volt. Amióta ő megszületett még rosszabb lett a kapcsolatunk. Nem tudom elviselni. irritál a jelenléte, szexuálisan is undorodom tőle. Tanácstalan vagyok!Ha nem lenne a pici, gondolkodás nélkül elválnék. Nem szeretem, üres az egész kapcsolatunk.
2010. okt. 9. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Váljatok el,én nem tudnék igy élni!
2010. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Niért mentél hozzá! Ha jobbnak láttad egy utált emberhez férjhez menni a gyerek miatt,akkor most edd meg,amit főztél. Miért nem vetetted el in kább a gyereket? Akkor most nem tennéd tön kre a pici életét.
2010. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amikor hozzámentem, még nem utáltam. A babát mindketten akartuk. Utána romlott meg ennyire a kapcsolatunk.
2010. okt. 9. 12:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Ő tudja ezt?
2010. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted jó apa válna belőle?

Miért irritál a jelenléte?

2010. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudja. Csak az az igazság, hogy nem lehet vele normálisan erről beszélni. Megsértődik, úgy viselkedik, mint a gyerek. Neki mindig minden más fontosabb, mint mi. Én már többször próbálkoztam javítani a dolgokon, egy kis romantika, kettesben programok, de ő lusta megerőltetni magát.
2010. okt. 9. 12:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó apa, szereti a lányát. Ezzel nincs gond. De például nem tetszik az,(és ezt se érti meg), ha gyerek szépen eljátszik a járókában, 2percre kiveszi onnan, aztán visszateszi, gyerek üvölt. Ha már bemegy hozzá, akkor legalább 15percet játsszon, foglalkozzon vele. Ezt se érti meg. Miért irritál?Talán azért, mert már teljesen ellaposodott az egész.
2010. okt. 9. 12:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor mond meg neki,hogy mi van,és ha nem figyel rád köss batyut a hátára.
2010. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nagyviri ***** válasza:
Váljatok el, a férjed attól nem lesz rossz apa, ha külön éltek. De neked nem kell egy gyerek miatt feladnod az egész életedet,azért, hogy az lesz jó a gyereknek, ha együtt maradtok. A gyerek olyan mint egy nagyon érzékeny barométer, ha nem is tudja, érzi, hogy nincs minden rendben, és ez sokkal sokkal több rosszat tesz vele, mintha külön mentek, és ki tudtok egy normális kapcsolatot alakítani a pároddal.
2010. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!