Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni a férjem...

Nem bírom elviselni a férjem lányát. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Mindig hisztizik(csak úgy,még maga se tudja min),eléktelenkedik(húsvétkor 1 kosár ajándék nem volt elég neki...még akart),irigykedik(elveszi mindenkitől az ő játékát,csak máséval lehet játszani,az övével nem-azokat dugdossa),soha semmi nem felel meg neki(gondolok az ételekre,hétvégi családi programokra...),én nevelem,még is az anyját isteníti,aki 1 éves korába eldobta magától(ez az ami mindig kivágja nálam a biztosítékot)!

Ha kötekedni akarsz vagy "megkövezni" ne is válaszolj!Köszi


2011. ápr. 28. 10:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
42%
Neveld rendesen, szeretettel... Másképp nem fog menni. Rajtatok múlik, milyen ember lesz belőle!
2011. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
Hány éves a kislány? A férjed beáll veled a frontvonalba, vagy rád hagyja az egészet?
2011. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
68%
persze ha nagyon kicsi,az is lehet csak törödést akar :) mivel az anyja eldobta..türelem és ne igy állj hozzá,éreztesd hogy szereted..fontos ám neki :-)
2011. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
40%
Nem akarok kötözködni, de te felnőtt vagy. Hogy viselkedhetne az a szegény kislány ha azt érzi, hogy nem szereteted vagy nem bírod elviselni. Nyilván csak hisztivel tudja felhívni magára a figyelmet. Közelíts hozzá. Kérd a férjed segítségét is.
2011. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
6 éves,én eddig egyetlen egyszer szidtam meg,mindig az apja szokta...amikor én szidtam le az azért volt,mert egy kemény táblás könyvet élével nekidobott az én gyerekem szegcsontjának,ami akkorát koppant,hogy tökre megijedtem,utána meg azt mondta,hogy véletlen volt,mikor láttam az egészet,a bocsánat kérés meg nehezére esett,sírt,meg kiabált h apuuuuuu(ő is leszidta érte),de ha az gyerekem bántja,akkor még este is azon sír,sőt úgy kér tőle bocsánatot,hogy megöleli,megsimogatja a gyerekem,ő meg odaböki h "bocs"
2011. ápr. 28. 11:06
 6/33 anonim ***** válasza:
49%

Gondolj bele,hogy meg lehet zavarodva a gyerek.

Azt hitte az anyja szereti, erre eldobta. a családja felbomlott. Ő már nem tudjamilyen szeretben higyen (ezért is a sok játék. Az biztos. azt megkapta)

Arra gondolj,hogy neki sokka, sokkal nehezebb mint neked, mert te ha gondolkozol meg tudod fejteni a viselkedésére az okokat, de ő se saját magát, se másokat sem ért.

2011. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
53%
meg kell nevelni, akárhányszor hisztizik nem szabad róla tudomást venni,láttam már olyan gyereket aki kék lett ha nem kapott meg valamit mert nem vett levegőt aztán a szülők egyzser csak megunták és nem vettek tudomást a hisztiről és érdekes elmúlt magától,mert rájött hogy nem irányíthatja őket többet ha pedig az anyját isteníti azt kell mondani rendben, de most hol van és mit kaptál tőle ajándékba utoljára? Ha pedig nem tetszik neki az ajándék azt kell mondani jó akkor xy kapja meg helyetted.Sajnos csak a szeretet ide édes kevés mert igenis a gyerek nem hülye és próbálgatja a szárnyait,hogy meddig mehet el.a játékait meg erőszakkal oda kell az orra előtt adni egy gyereknek hogy játsszon vele és ha emiatt hisztizik azt kell mondani ha nem maradsz nyugton akkor nem csak játszhat vele hanem oda is adjuk neki
2011. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Én odaállok melléje,ha az pja jogtalanul szidja,mnondom neki,h most tényleg psszt,vagy ha az én gyerekem az apjánál van,vele alszok,h ne egyedül kelljen,olyat főzők,akkor amit ő kér,csavargunk a városba,ahova ő akar menni,fagyizunk,játszóterezünk,ha beteg ápolom...de úgy érzem h hálátlan...mindig anya,anya a szent,aki havonta 2 napra elviszi,és akkor is elmegy buliba,közbe azt hazudja,h boszorkányokhoz megy,amikor felvilágosítjuk a kislányt,hogy boszorkányok nincsenek,elszomorodik,de másnap megint anya a király!!!
2011. ápr. 28. 11:09
 9/33 anonim ***** válasza:
65%

Nem lehetsz ennyire értetlen.

Helyezd már magad egy 6 éves gyerek gondolkodásába.

Persze, hogy ana a király, soha nem szídja le és gyönyörű a 2 nap.

De király azért is, mert a szegény gyerek nemérti, hogy miért hagyta el és meg akar felelni neki, szeretet akar tőle.

Ne úgy nézz egy 6 éves gyerekremint egy felnőttre.

2011. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
73%
még egy észrevétel, egy barátom apja olyan volt hogy ivott, de józanon is azt vágta a gyerek szemébe, hogy bárcsak meg se születtél volna utállak, ezzel szemben az anya 2 állást is felvett, hogy mindent megtegyen neki. a vége Apa a szent anya meg a szemét.Öcsémnél is kb ez apám nem törődik vele, de anyám mindent megadott neki játékok, esti mese,kirándulás,tanulás ha valami nem ment eredmény=apa a menő fej(mert nem nyúzza a rossz jegyek vagy a kupi miatt) anya a szemét(mert ő törődik vele és rászól ha rossz jegyet kap) Szóval a törődés a túlzott törődés mindig rosszul sül el, igenis persze kell szeretni de csak egy bizonyos határig és az agyon babusgatás sem jó mert akkor meg a gyerek nagy úrnak érzi magát(hisz anyám mindent megadott az öcsémnek mert apa nem foglalkozott vele és nem is szidta le sokszor nehogy apám bántsa az öcsém, mivel szeretve volt de nevelve nem egy hálátlan gyerek lett belőle)
2011. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!