Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elviselni a férjem...

Hogy lehet elviselni a férjem előző házasságából született gyereket?

Figyelt kérdés

Férjem előző házasságából, ami egy tévedés volt, rászedés "született" egy gyerek, aki az undorító anyját formázza és ahogy ő irányítja, úgy viselkedik velem. Ha utálni kell engem, akkor utáll, ha épp nincs oltogatva, akkor alapjáraton imád. Elég megalázó volt ez párszor de mindegy. Mostanra megszületett a kisbabánk és jobban elkezdtem haragudni a gyerekre. Egyre inkább bosszant a dolog és hogy 2 hetente szigorúan megyünk a gyerekért az elmebeteg nőhöz. Tényleg depressziós a nő de már egész fiatal kora óta, ezáltal rosszindulatú és gyűlölködő, ennek ellenére rendkívül könnyű vérű is...

Iszonyú nehéz nekem itthon hagyni anyuval a babámat, hogy ehhez az idiótához menjünk azért a gyerekért és vigyük anyósomékhoz, akik jobban kényeztetik mint az enyémet. Hogy lehet ezt átvészelni és kibírni? A két heti találkozásokat azzal a nővel. (Köszönéssel nincs gond, mert elég primitív és azt nem szokott senkinek.)


2011. máj. 4. 17:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
75%
Az a gyerek nem tehet semmiről, legyél türelmesebb vele...
2011. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 Darcy01 ***** válasza:
89%
Neked miért kell elmenni a nőhöz??
2011. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
55%

Ha ntán elváltok, és ugyanígy fog rólad nyi

latkozni a következő feleség, mi fogsz majd hozzá szólni?

2011. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem tehet semmiről, nem is őt hibáztatom, csak szörnyű nehéz! És ezáltal vagyok néha türelmetlenebb más téren. Amikor hívnia kell a férjemnek azt a nőt és mennünk kell, az a legrosszabb. Mindig liftezik a gyomrom és izzad a tenyerem.
2011. máj. 4. 17:31
 5/61 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj, de Te is elég primitív vagy, ha így állsz a dolgokhoz.Meg ezt bevenni, hogy rászedték, meg tévedés volt az előző házasság, hát...nem sok észre vall.Ráadásul haragudni a gyerekre?De miért?Mert a világon van?Ilyen alapon Ő is utálhatja a ti gyereketeket.


És ez ügyben meg már írtál ki kérdést...

2011. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
61%
Ha az én gyerekemről lenne szó, akkor nem kellene sehogy elviselned. Ma éjszaka már nem aludnál velem egy fedél alatt.
2011. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

A nő könnyű vérű, hogy szépen fejezzem ki magam. Nem engedem oda a férjemet és aki csak ismeri, mindenki ezt tanácsolja.

Nem áll szándékunkban elválni de ha ez mégis bekövetkezne, sosem a gyerekemt használnám fel az új nő bosszantására és mellesleg nem is bosszantanám. Én nem! Minek? Elváltunk. Ráadásul a nő kijött a szülészetről és már idegen férfiakhoz ment. Babakocsival is!!!

2011. máj. 4. 17:33
 8/61 anonim ***** válasza:
72%
Iszonyú hogy lehet egy gyerekről így beszélni.Ne mond,hogy nem tudod elviselni 2 hetente.Amugy neked miért is kell a pároddal menned érte?Talán félted a párod nehogy összeszűrje a levet mással?Gondolj bele ha te lennél az a gyerek,mit éreznél,hogyan viselkednél?Szerintem legyél vele kedves te is és a párod is hamár az igazi anyja ennyire rossz anya.Szegény gyerek nem tehet róla hogy megszületett és így járt.Szervezetek közös programokat akkor is mikor ott van az a gyerek.Nem elítéllek,mert nem vagyok ott és nem látom át a helyzetet csak amit írtál az alapján mondom el a véleményem.
2011. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:

Bocsi, de ti voltatok már hasonló helyzetben?

Légyszi akkor toljatok le, ha egy cipőben járunk.

De köszönöm a válaszokat ettől függetlenül!

2011. máj. 4. 17:35
 10/61 Darcy01 ***** válasza:
70%

Egyetértek azzal a válaszolóval, aki azt írta, hogy nincs olyan, hogy rászedték a házasságra, stb.

Egy kapcsolathoz két ember kell. Nincs olyan szerintem, hogy jajj nézd már szegény férfit, milyen hülye nővel van együtt (vagy fordítva). Valamiért csak egymást választották. Szóval ez a zsák a foltját elmélet.


Nem engeded oda egyedül a férjedet?? Jó kis bizalom...

2011. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!