Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húsz év korkülönbség nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz év korkülönbség nagyon magas egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hat éve vesztettem el a férjemet egy betegség (áttétes prosztata rák) következtében. Mivel gyerekünk nem született így egyedül maradtam. Közel három és fél éve a munkahelyemen megismerkedtem egy új kollégával és úgy vettem észre, mintha tetszenék neki. Eleinte igyekeztem magamtól távol tartani, de ahogy beszélgettünk egyre többet és többet, úgy éreztem, hogy én is vonzódni kezdtem hozzá. Végül össze is jöttünk, 2022 nyarán pedig közös albérletbe költöztünk! A közös ismerőseink szerint ez hiba volt, mivel a magas korkülönbség miatt mi nem fogjuk soha egymást megérteni! Olyan kérdésekkel bombáznak, hogy “Mi lesz, ha gyereket akar” vagy “Nem félsz, hogy nem fog kívánni, ha öreg leszel” valamint ezekhez hasonlók! Szerencsére eddig semmi nem indokolja az ismerőseink aggodalmát, de engem kicsit feszélyez, hogy mind a munkahelyen, mind a lakóhelyünkön furán, sőt időnként ferde szemmel néznek minket! Az élettársam 35 én 55 éves vagyok

2023. ápr. 23. 20:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Igen, az.
2023. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%

Ez föleg a két féltöl függ, sokszor egy 40 éves sokkal öregebb/öregesebb, mint egy 60 éves valaki.

Te tudod, mennyire vagytok más természetüek, de ilyen korosztály esetén nem igazán számít.

2023. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
26%
Ebben az irányban igen.
2023. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Sok,de ha boldogok vagytok, akkor mindegy, hogy mennyi a korkülönbség
2023. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%

Köztem és a férjem között 18 év van (ő az idősebb). 26 voltam amikor megismerkedtünk. 20 éve élünk boldog házasságban.

Mi is megkaptuk ezeket a kérdéseket, a "furcsa" pillantásokat. De ezek kit érdekelnek?


Egy dolog fontos: kettőtök boldogsága.

2023. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%
Ma már nem az.
2023. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%
6-os: ezelött 50 évvel sem volt az!
2023. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Mindketten boldogok vagyunk egymással, soha nem hagynám el és mindennap érzem az ő szeretetét! A férjem halála óta nem szeretett így senki, mint ő
2023. ápr. 23. 21:17
 9/31 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sok függ attól, hogy a párod mennyire katív szellemileg meg testileg, ha az, akkor sokkal kevésbé fog öregedni, mint te, azaz 20-30 év múlva egykorúak lesztek életmód tekintetében.


Csak egy példa, a barátnöm apja most 66 éves, sportos, egészséges, aktív, értelmes, érdeklödö, aki nem tudja, maximum 45-50 évesnek saccolja. Az apósa még csak 52 éves, de tipikus öreg, nem csinál semmit, ül a TV elött, mindene fáj, nem érdekli semmi, nem lehet vele semmiröl beszélgeni, elhízott - ránézetre mindenki 70 körülinek saccolja.


Szóval többet számít az ember, mint a kor önmagában.

2023. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az, más számára nem az.
2023. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!