Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el, hogy legyünk barátok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki jó pár évvel idősebb nálam, és nagyon bejön nekem mert aranyos kedves meg minden, de csak néhanapján beszélünk... Neki is van barátnője meg én is boldog párkapcsolatban élek és szeretem a barátom, de mégis esne ha barátok tudnánk lenni, mert egyszer beszélgettünk "mélyebben" és ő pont olyan akivel bármilyen problémámat megtudnám beszélni meg lehet vele dumálni, de én mégis úgy érzem én számára csak egy vagyok a sok "barátnő" közül akikkel el tud beszélgetni olykor, de én mégis egy kicsit komolyabb barátságot szeretnék vele, és ezt szerintetek hogy mondjam el neki? Mondjam hogy néha jó lenne dumálgatni együtt kicsit hosszabban? Vagy hogy? De mégis hogy megértse én nem hajtok rá meg nem vagyok belé szerelmes és hogy én csak barátságot akarok...
2010. okt. 9. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Így.
2010. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a barátoddal is pont úgy kell tudd megbeszélni a dolgokat mint vele,ne mondjál semmit amig jó igy,csak rontasz a helyzeten.


a 22 éves F

2010. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen meg is tudok a barátommal sok mindent beszélni, de mégis vele olyan a helyzet hogy ha együtt vagyunk akkor mindig szerelmi dolgok történnek és az a baj hogy igazából ő nem tekint engem olyan személynek akivel szórakozgatni/dumálgatni is lehet (ezt mindig inkább a barátjaival/barátnőivel teszi). És ez a másik fiúval viszont pont olyan szórakozgatós/dumálgatós barátság lehetne közöttünk... ezért nem tudom mit csináljak... :/
2010. okt. 9. 15:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor egy csaj ilyeneken agyal,meg morfondírozik,hogy hogyan lehetne Vele mélyebb kapcsolatba kerülni,az már régen túlmutat a barátságon!Neked ez a pasi tetszik,és ezért esik rosszul,hogy csak egy vagy a sok havernő közül.Titkon érzel valamit iránta,de ezt még magadnak sem vallottad be.Tudom,mert nő vagyok...
2010. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ne erőltess semmit,ha komolyabban foglalkozni akar Veled,úgyis lép.
2010. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem "mélyebb kapcsolatot" szeretnék vele hanem csak vonz az a lehetőség hogy ő végre lehetne az első fiú barátom akivel lehet haverkodni/szórakozni és ez is azért vetődött fel bennem mert az utóbbi napokban velem többet szórakozott meg bolondozott/dumálgatott mint a többi havernőjével :/

Szal most már teljesen tanácstalan vagyok :S

2010. okt. 9. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, nem szokás ezt bejelenteni, ha valóban ez a helyzet ;) Beszélgessetek, és ha többet beszél veled, többet beszél, ha nem, akkor is még ettől beszélgethetsz vele, dumálgathattok.
2010. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért vagy tanácstalan,mert tetszik.Ha csak egy sima haver lenne sok közül,nem agyalnál ilyeneken.saját magadat csapod be.

Egyébként pedig ezt nem lehet erőltetni,meg nem is kell mondani neki,ennek jönnie kell magától.Vagy akar többet Veled lenni,vagy nem.Ezt neki kell kezdeményeznie.

2010. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!