Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elöször barátok legyünk vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elöször barátok legyünk vagy egyböl mondjam el hogy tetszik?

Figyelt kérdés
szoval már ismerem kb 6 hónapja.. akart velem járni én is de nemjött össze ,tesójával nagyon jóba vagyok szoval elöször vegyem fel vele a kapcsolatot(ujra..) vagy most egy két beszélgetés után mondjam hogy bejön nekem?18/L mert én beleszerettem
2011. máj. 25. 21:52
 1/6 anonim válasza:
hat kedvesked neki hivd fol es menyetek el valahova es ismerkedjetek es beszelges vele a multrol es onnan minden kiderul es johet a csok es ha tetszel neki akkor nem hagy ott teged
2011. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem 1-2 beszélgetés után mond el neki hogy szeretnél vele lenni mert kedveled és nézd meg mit reagál abból letudod szűrni mit akar ö tőled.
2011. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 muhamadali ***** válasza:
szerintem meg osszad neki a jeleket és had jöjjön rá!
2011. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lacsiga ***** válasza:

mond el vagy hagy hogy rájöjjön tök mind 1 !

de a lényeg hogy ne merülj vele bele lelkizös témákba föleg ne többször mert utánna jön az hogy tul jo barátok vagyotok ahoz hogy elroncsátok egy kapcsolattal

2011. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösszi a mult az ténleg jó.. csak nemtom h szivesen beszélne e velem arrol..hát nem vagyok aza nyomulós csaj szal remélem összejön(:
2011. máj. 25. 23:12
 6/6 lacsiga ***** válasza:

jah hogy csaj vagy

akkor amit irtam felejtsd el mert nektek nagy mániátok hogy a barátságot elrontja a kapcsolat!

2011. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!