Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy a valentín nap hülyeség, és fölösleges egymásra költeni, helyette inkább legyünk együtt? (15/L)

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány. Utálom a valentin napot. Sose volt akkor senkim. Na jó, egyszer 3 éve, de az is rossz emlék, mert még az ajándékomat is ellopták. A valentin nap már egy rossz emlékként táplálódott be az agyamba, és amúgy is tudom hogy ő is és én is feleslegesnek tartjuk a hülye kis kacatokat, amiket ilyenkor adni szokás. Azt sem tudom, milyen értékben kell ilyenkor, az meg gáz, ha te sokkal kevesebbet, vagy sokkal többet veszel. Szeretném neki megmondani, hogy hülyeségnek tartom ezt a napot,és csak egyet szeretnék: vele lenni. Szerintetek hogyan adjam ezt a tudtára? Valahogy normálisan :) Előre is köszi. Ő 17/F (és attól félek a legjobban hogy ő eleve úgy fogja fel, hogy hülyeség és nem is gondolt semmi ajándékra, én meg mondom neki hogy ne vegyen, és erre ő magába meg azt gondolja hogy "jaa amúgy venni kellett volna?" xd :) mert az is elég ciki lenne)
2011. jan. 28. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi egyszerűen megbeszéltük, hogy nem tartjuk meg. Inkább kitalálunk valami közös programot, de nem ajándékozzuk meg egymást. Mondd meg neki egyértelműen, őszintén, hogy ezért és ezért nem szeretnéd ha megtartanátok... Nincs ebbe semmi nehézség. Én hülyeségnek tartom az egészet. :)
2011. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. jan. 28. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk megkérdezhetnéd, hogy neki mi a véleménye a Valentin napról, mert te nem igazán szereted. Aztán, gondolom megmondja, ő szereti, vagy nem, és megkérdezi, hogy te miért nem, akkor majd elmondod neki, amit itt leírtál.

Szerintem megérti. Inkább így, mint hogy nem beszélitek meg és az egyikőtök vesz valamit, a másik meg nem.

2011. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sétáltok egy boltban, és most úgyis minden tele lesz a szívecskés kacatokkal, mutass rá egyre, és fejtsd ki, a véleményedet, így nem kell szóba hozni. Csak okosan magyarázd el, nehogy azt higgye hogy a piros maci már nem is tetszik, hanem mást szeretnél:)
2011. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt hiszem egyértelműen a tudtára adom mert célozgatásból nem fogja levágni : D
2011. jan. 29. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!