Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez manipuláció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez manipuláció egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval úgy érzem van két kommunnikáció egy párkapcsolatban..


1. Az mikor valaki megmondja kerek perec hogy kérlek ezt ne csináld mert rosszul esik nekem, vagy akár hogy jajj ne nézd már ezt a hülyeséget stb stb. Most talán nem is a tárgy a lényeg hanem hogy úgymond az hogy ki van jelentve a dolog a konkrét kérés.


2. (Ez viszont szerintem a manipuláció). Most komolyan ezt a sorozatot nézed? Nyugodtan nézd tovább de számomra az emberek akik ezt nézik sosem voltak szimpatikusak. De nézd nyugodtan csak az ilyen emberek sosem imponáltak nekem.


A 2. verzióban az illető persze tudja azt mondani hogy igazából a "kérés" nem történt meg és ő nem kér semmit a másiktól. Míg az első verzióban a kérés megszületik.. De hát mégis csak egy párkapcsolatba aki szereti a másikat az a 2. verziónál is tenni fog a másik emberért csak abban az esetben azért mert alattomos módon rá vették mivel a másik embernek ő meg akarna felelni mert szereti őt.



Vélemények?



2023. ápr. 27. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A 2. Manipulacio.

Csak nem egy narcisztikussal vagy kapcsolatban…?!

2023. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 2. manipuláció.
2023. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, manipuláció. Ilyen a "nem akarok beleszólni, de..." és társai is.
2023. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát elég sok story lenne ami bizonyíthatná hogy lehetségesen nárcisztikus. :D Viszont ez volt az első jel ami alapján azt gondoltam ezért csak ezt kérdeztem :D. Igazából mindig azt mondta hogy ő nem kér semmit ezért ha én megteszek valamit az tök jó de ő nem kérte tőlem :D Tehát úgymond az erőfeszítéseim nem lettek értékelve. És számomra ez elképesztő dolog, mert tulajdonképpen eléri amit szeretne de ugyanakkor nem tudod neki felmutatni hogy na látod én ennyit meg annyit változtam miattad, mert ő mindig azt mondja ez nem miatta volt hanem magam miatt mert így döntöttem

és ő nem kért semmit:D


Illetve folyamatosan azzal találtam szemben magam hogy én változok teszek a kapcsolatért mivel mindig az lett mondva hogy majd én is akkor kapom meg amit szeretnék ha én ezt meg azt megteszem meg megváltoztatom magamban mert velem van a hiba. És ahogy cselekedtem és megtörtént a változás akkor kijelentette hogy de hát ő nem is kért semmire, illetve hogy hát még mindig azért nem tesz ő semmit mert még mindig nem érzi a hajlandóságot mert velem még ez meg az a probléma.... És én folyamatosan tettem és hajtottam hogy végre kapjak valamit én is mire ő meg folyamatosan azt mondta hogy hát még mindig nem tud változtatni mert ő még mindig nem rzi a hajlandóságot mert ez meg az van velem :D

2023. ápr. 27. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bedőlni a manipulációnak.

"Most komolyan ezt a sorozatot nézed? Nyugodtan nézd tovább de számomra az emberek akik ezt nézik sosem voltak szimpatikusak."- Köszönöm, hogy ezt elmondtad, viszont nekem ez a sorozat nagyon tetszik, ezért továbbra is szeretném nézni. Sajnálom, ha neked nem tetszik, de nem gond, ha nem egyezik a véleményünk mindenben.

Ennyi.

Aki feltételekhez köti a szeretetét, azt viszont el kell hajtani a fenébe. Ha nem tud szeretni, csak akkor, ha majd ezt meg azt megteszed, az sose fog szeretni.

2023. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha megtiltaná hogy milyen sorozatot nézz az jobb lenne?


Nekem is néz olyat a csajom amit idétlenségnek gondolok, amikor elkezdte nézni mellettem akkor mondtam hogy én ezt nem bírom nézni mert bugyutának tartom. Azóta együtt nem nézzük, ha egyedül van akkor meg amúgy azt néz amit akar ha őt szórakoztatja.


Ha így nagyon körülírja akkor manipuláció, de lehet ő is csak azt akarja elérni hogy legalább együtt ne nézzétek.

2023. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első asszertív kommunikáció.
2023. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!