Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ígéretek hogy megváltozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ígéretek hogy megváltozik, tettek nélkül csak manipuláció?

Figyelt kérdés

Még fél éve se vagyok együtt párommal, mégis súlyos problémák vannak. Próbálkoztam hogy ezeket együtt oldjuk meg, de egyedül ehhez én kevés vagyok, mivel ő ebben nem mondanám hogy partner volt. Én már jó ideje nem érzem jól magamat ebben a kapcsolatban, amit el is mondtam neki, tud is mindenről de nem változott semmi. Már kétszer-háromszor is volt hogy elmondtam neki, hogy szakítani akarok, ilyenkor mindig elkezd brutálisan sírni, megígér mindent hogy megváltozik, beismeri hogy tudja hogy ő rontotta el. Megbeszéltük, hogy min kellene változtatni de ez után egy vagy két nappal ugyan úgy viselkedik, ugyan olyan nemtörődöm és minden kezdődik előröl. Olyan mintha egyáltalán nem is érdekelném, sokszor mintha még idegesíteném is. Nem értem, hogy akkor miért könyörög sírva minden alkalomnál amikor szakítani akarok, ha amúgy meg szerintem egyáltalán nem jó ami van.

Tudom, hogy az én hibám hogy ilyenkor megsajnálom. Csak próbáltam benne és a kapcsolatunkban hinni hogy hátha működni fog, de tudom hogy nem. A következő személyes találkozónál ezt végleg lezárom, csak szeretném kicsit jobban megérteni a dolgokat, mert teljesen érthetetlen számomra amit csinál.

21/L



2022. febr. 21. 20:28
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Végülis még megkapja a puncit a kamuért, nem?


Cukimuki, àgymelegítő vagy nàla, setöbb.


B@ssz@d ki, mint ataknyot, jobb lesz neked nélküle.


Ugyanitt hasznàlt bojler és hàzi keverék macska eladó!!

2022. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed jól magad a kapcsolatban akkor enged el annak nincs értelme hogy egy boldogtalan kapcsolatba vagy
2022. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ne szavakban legyél kemény, hanem tettekben
2022. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Ezt ennél jobban itt nem fogod megérteni. Nyilván azért sír, mert nincs más eszköze, de hatni akar rád. 1 dolgon gondolkozz el, hogy ez tényleg az ő hibája -e, és nem vársz -e túl sokat tőle, akár te is lehetsz egy ragacs, aki 0-24-ben figyelmet koldul Ha nem így van, akkor egyszerűen kényelmes, hogy vagy, de tenni nem akar értetek.
2022. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogyan vagy vele, de engem szabályosan megijesztett, amikor elkezdtek sírni nekem ilyen sztorinál. Olyan bizarr volt az egész…
2022. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így megmondani nehéz a frankót, mert nem látunk bele mi is zajlik köztetek. Most a te szemszöged látjuk, de ha a barátod megkérdeznénk valószínűleg másképp mondaná el. A kérdésedre a válasz igen, az hogy mit csinál, miért csinálja, nem tudom. Ahogy a 4-es is mondja, valószínűleg ezzel tud rád hatni, és ezzel tisztában is van. Gondolj bele, téged megkap, semmit sem kell tenni érted, néha egy sírás és minden megy tovább. Én azt tudom javasolni, hogy ha ilyen eset van, és változásokat követelsz, legyen egy határidő. Mondjuk 1 hónap, ha ez idő alatt nincs változás akkor viszlát, és nincs olyan hogy utolsó utáni esély, tartsd magad hozzá. Ha csak "fenyegetőzöl" az nem fog hatni, legyen egy "fenyegetés", egy határidő és ha ez lejár, akkor legyen is következmény.
2022. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!