Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sehogy sem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy sem tudom elfelejteni az exemet! Már nagyon rég nem vagyunk együtt, de teljesen rosszul érint minden. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Valójában sokáig nem jártunk. Maximum 2 hét volt, de már előtte is nagyon jól ismertük egymást. Amikor nála voltam egyszer, akkor merült fel, hogy mi lenne ha megpróbálnánk együtt. Nem egészen jött össze,így szakítottunk. Engem nagyon megviselt, habár már az elején sem számítottam arra, hogy ebből sok jó sül majd ki. Utána én hetekig nem álltam vele szóba, se suliba, se msn-en nem beszéltem vele. Miután megnyugodtam, elkezdtünk újra beszélni, aztán sajnos újra összejárni.Ez a nyári szünet alatt ért úgy igazán véget, mert annyit se ő, sem én nem voltunk msn-en, mint iskolaidőben. Most nemrégen pedig, hosszú idő után újra beszéltünk, és valahogy feljött, hogy összejött valami csajjal. Én nem tudom mi lehetett velem, de ott és akkor elkezdtem bőgni, elkönyveltem magamban hogy soha többet nem lehet hozzá semmi közöm. Észrevette utána hogy valami nem teljesen oké velem mióta ezt leírta, de ilyeneket mondott hogy ettől én neki ugyan úgy sokat érek, meg felejteni semmit sem felejt, és hogy barátok ugyanúgy lehetünk. Ő volt eddig az egyetlen, akinél ennyire megviseltek ilyen hírek, holott még csak együtt sem voltunk úgy isten igazából. Hogyan tudhatnám elfelejteni? Vagy mit tehetnék, hogy az ilyen hírek ne fájjanak annyira? Előre is köszönöm!
2010. okt. 9. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnos nem tudok segíteni, mert én pont ugyan ebben e helyzetben vagyok. :S Csak mi barátként egyáltalán nem találkoztunk.

Amikor én tudtam meg, hogy az exem megint csajozik én is akaratom nélkül elkezdetem bőgni. Megpróbáltam, hogy nem gondolok rá, de nem ez nekem nem vállt be szóval azt nem fogom javasolni, hogy felejsd el.. Mert nem hiszem, hogy beválik. Inkább próbálj másként tekinteni rá.

2010. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos akarattal elég keveset tehetsz. A legegyszerűbb ilyenkor hanyagolni a másikat, de ez nehezen megy, ha minden nap találkoztok az iskolában. Ezért is mondják sokan, hogy "házi nyúlra nem lövünk" =/

Megpróbálhatod elterelni a figyelmed, új emberekkel ismerkedhetsz össze, kimozdulhatsz otthonról, de ha érzelmileg így kötődsz hozzá, akkor sok időbe fog telni. Ha kitartó vagy, és új ismeretségi köröket alakítasz ki, hidd el, hogy lesznek mások, akik hasonló módon ki fognak majd tűnni a többiek közül =)

2010. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A kapcsolatotok rövidsége miatt én azt mondom hogy nem kell hogy teljesen megbolondulj! Persze könnyen szerelembe lehet esni de viszonylag egyszerű a megoldás! Nekem 2 hétbe tellett hogy egy másfél éves kapcsolaton túllépjek. elárulom mit csináltam. Miután vége lett a kapcsolatnak nagyon kész voltam de mindent megtettem azért hogy ezt mások ne lássák rajtam. Mosolyogtam flörtölgettem, mindíg azon voltam hogy ne legyen "szabadidőm" az exemre gondolni! Új képeket csináltam magamról... stb. Annyira belejöttem a dologba hogy felfigyelt rám egy srác akivel elkezdtem msn-ezni és miután jött ez a srác az exem már eszembe se jutott pedig majdnem minden nap találkoztam/találkozom vele. Azzal a sráccal pedig aki utána jött a mai napig lassan 4 éve élek boldogan!

Bocs a hosszúságért! :)

És kitartás!

2010. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!