Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek, hogy mutatja ki a barátnőtök, hogy testileg is vonzódik hozzátok? A mindennapokban ez hogyan jelenik meg a nő részéről a férfi felé?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag igyekszik minél közelebb kerülni, időt tölteni vele, gyakori érintések.
2023. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Például úgy, hogy amikor szakítottunk és megbeszéltük hogy már nem fogunk csókolózni, egyszer csak beleült az ölembe és azt mondta hogy "dugj meg utoljára"
2023. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát ami eléggé megmaradt, hogy nála aludtam és reggel mennem kellett melózni. Öltöztem át az ágy előtt és amikor levettem a pólóm nagyon nézett (akkor sokat jártam edzeni és egész jó formában voltam), aztán amikor odamentem hogy elköszönjek meg adjak egy puszit egyszerűen behúzott magához. Nem értem be időben, de ez nem volt baj.
2023. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Én nagyon sokat harapdalom(finoman) a páromat, illetve random puszilgatom, simogatom a feneket vagy ilyesmi. Sokszor bujok hozza vagy csak megyek oda egy olelesre.


24N

2023. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mutatom ki hogy szexelni akarok vele. Vonzónak tartom a testét így gyakran akarom megölelni, szeretem tapogatni az izmos karját mikor jön edzésből, aztán jól behúzom én is az ágyba. Szeretek hozzábújni, simogatni, csókolgatni.
2023. ápr. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Nalam ketfele van. Akibe bele vagyok esve, azzal allandoan szexelnek, fogdisnam, oral es minden johetne, barmit megtennek neki. Akit csak szimplan szeretek, azzal atlag szex es nem tennek meg mindent vele, viszont bujni, olelni, smsezni vagyok vele. Aztan van az, akivel csak azert vagyok mert nincs jobb, ott ritkabb a kontakt, nega engedem, de nincs kezdemenyezés semmibol.
2023. ápr. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én abból vettem észre, hogy sokat bújik hozzám, meg fogdossa a mellkasom és a fenekem. Az hozzátartozik, hogy sokszor megkér, hogy nyaljam ki, mert szereti nézni közben? Vagy a két dolog nem függ össze?
2023. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!