Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány 19 éves (tanuló), a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány 19 éves (tanuló), a férfi 30 éves (dolgozó). Milyen nehézségek adódhatnak a mindennapok során, ha ők egy párként összeköltöznek, együtt élnek?

Figyelt kérdés
nem vagyok érintett benne, ezért kérem mások tapasztalatait, szempontjait.

2019. máj. 18. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

A tanuló lehúzza anyagilag a dolgozót.


A dolgozó mivel mindent ő fizet, uralkodni kezd a tanuló felett.


A nemek elhanyagolhatóak mindkét szituációban.

2019. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
19 meg nagyon gyerek. Teljesen eltérő az életmódjuk, eletritnusuk. Egy dolgozó <> egy gyerek
2019. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fruzs33 ***** válasza:
69%

Elég nagy ellentét van köztük.

Az egyik még éppen építi az életét,tanul,a másik már felépítette,és dolgozik.

Nem nagy dolog pár év korkülönbség,de ez már szerintem sok.

2019. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
A tanulónak még legalább 5-6 évig nem lesz normális keresete, és a dolgozó tartja el. Ez nem normális, és bárkinek az agyára menne.
2019. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
vegyünk egy 0-24 órás időkeretet (hétköznap és hétvégén): milyen súrlódások adódhatnak két ilyen ember között?
2019. máj. 18. 20:51
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem rengeteg súrlódás lehet köztük. Minden téren.


31N

2019. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ok, olyanok írjanak, akik konkrét súrlódási pontokat fel tudnak sorolni, általánosságok hangzottak el eddig, de semmi konkrét.


akik éltek már ilyen kapcsolatban, megoszthatják a tapasztalataikat.

2019. máj. 18. 21:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Időbeosztás. Ha pl egyetemista az egyik neki a hétköznapok lazábbak, elmehet bulizni ide-oda. Egy 30 éves többnyire hétköznap nem megy bulizni, munkábajár, hazaér, fáradt pihenne. Egyetemista meg menne erre-arra.

2. Elmennek valahova kajálni, nyilvan nem a tanuló fizet, kb soha.

3. Most jutott eszembe (nekem is vizsgaidőszakom van) vizsgaidőszak kb. egy hónap amikor a tanuló kb folyton tanul mert muszaj, lecsökken a szabadiő amit együtt tudnak tölteni.

4. Közös jövő?? 30-35 éves kor között/körül egy ember már sokszor hazasodna, gyereket vállalna. Egy tanuló (ha van egy kis esze) még nem.

Nem tudom neked ez elég konkrét-e.

Én (mint 19 éves egyetemista) a péntek/szombat estéimet legszívesebben a barátaimmal töltöm kimozdulunk, bulizunk akármi. Egy 30 eves (persze emberfüggő) nem feltétlen, illetve még ha kimozdulós típus is, ki tudja mennyire tolerálja ezt. Jogosan egyébként. Teljesen más ezeknek a jellege.

Hiába 11 év még nem a világ. Itt azért elég jelentős a korkülönbségből adódó súrlódások lehetősége.

2019. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Amúgy pl ez egy kemény súrlódási pont, hogy egy éretlen és buta gyerek vagy még."


nem rólam van szó, de képtelen vagy felfogni.


9-esnek köszi a választ, ilyesmire gondoltam, értelmes gondoltokra.

2019. máj. 18. 22:35
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es amúgy nem egyetemista, hanem végzős gimis, akire gondoltam.
2019. máj. 18. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!