Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26éves vagyok össze jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26éves vagyok össze jöttem egy 34éves nővel akinek van 2gyereke, a volt férje féltékeny és nem akarja hogy együtt legyünk, fele éve mentek szét, én viszont ezt nem tudom tolerálni mit tegyek? Egyébként nagyon jól megvagyunk.

Figyelt kérdés
Úgy érzem a gyerek meg haggyan lenne, de ez az ellenséges féltékeny volt férje, teljesen tönkretesz mindent. Szinte Minden ismerős arra biztat haggyam a francba fiatal vagyok inkább éljen ki magam, keressek egy gyerek nélküli nőt.

2023. ápr. 29. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Hát, azért ha tényleg szereted a nőt, próbáld meg leállítani a palit.

De ja, sokáig nem lehet ezt csinálni. A gyerekeknek sem egészséges.

2023. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... szerintem te tisztába voltál a közvélemény álláspontjával amikor idősebb nővel jöttél össze. Így az, hogy környezeted mit reagál nemcsak amiatt van ami a szituáció.


Az, hogy fél éve váltak, kevés. Ha mondjuk elhúzódó válás volt akkor megértem, de alapvetően fél-1 év alatt nem dolgozza fel az ember a szakítást pláne ha előtte hosszú évekig együttélés volt plusz gyerekek.

Így meglehet, hogy az ex férj még szerelmes és emiatt is akar szétválasztani titeket.


Semmi olyan forgatókönyv nem játszódik most, amire nem lehetett volna számítani. Ha úgy gondolod elég érett vagy egy idősebb nőhöz akkor legyél elég érett a problémák kezeléséhez is. És ha nem vagy az, akkor igen, lépj le és "éld ki magad".

2023. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És a nő mit csinál?

Nem állítja le a volt férjét?

2023. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen meg mindig szerelmes, gondolom vissza akarja hódítani, nekem ez viszont túl nagy meg terheléssel jár folyton harcolni ellensegeskedni, a gyerekek gondolatával is nehéz volt megbaratkozni, egyébként a nővel hibátlan lenne a kapcsolat szerintem, csak neki meg a gyerek miatt kontaktba kell lenni vele stb nagyon zavaró.
2023. ápr. 29. 17:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Leállítja, de 1het után újra kezdi ugyan úgy
2023. ápr. 29. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy ez sztornó. 26 éves vagy, kell neked két idegen gyerek meg egy volt férj? Még egy független, gyerektelen nővel sem kellene 26 évesen lekötni magad. Egy nő sem ér annyit, hogy a nyakadba vedd a volt férjét meg a gyerekeit.
2023. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahh ne.

En egy 25 eves ferfivel ismerkedtem, akinek volt egy gyereke, es amikor megtudta veletlenul, hogy a ferfi ismerkedik velem, onnantol szandekosan nem engedte, hogy lassa a ferfi a gyereket. Teljesen depresszios lettem amikor ezzel a ferfivel ismerkedtem, nagyon sok volt a problema a volt feleseg miatt a gyerek engem nem zavart volna, ha normalis felnott notol lett volna ,de az a no nem az.

Semmi mas problemank nem volt, csak az a no. Mindig attol feltem, hogy most vajon mit fog tenni, hogy kozunk alljon.

Hagyd ezt abba, ameddig még nem vagy benne teljesen!! Mergezo dolog ez nagyon

2023. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Reddit2021 ***** válasza:
0%
Férj helyébe szétverném a fejed és probléma megoldva XD
2023. ápr. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!