Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szexelünk ilyen keveset?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexelünk ilyen keveset?

Figyelt kérdés
24 évesek vagyunk mind a ketten, nagyon szeretjük egymást, támogatjuk mindenben, tényleg különleges kapcsolat a miénk. Mostanában eléggé sűrűek és hosszúak a napjaink. Engem nagyon zavar, hogy körülbelül heti 1x szeretkezünk, akkor is szinte mintha muszáj lenne, pedig nekem sokkal többre lenne szükségem. Ez nagyon nem így volt eddig köztünk, már 5 éve együtt vagyunk, és ez az elmúlt 2-3 hónapra igaz. Ebből következik, hogy az önbizalmam teljesen leépül, hiába nyújtom a 100%-ot (itthon patyolat tisztaság, mindig főtt kaja, gondoskodás, saját magam is állandóan a toppon vagyok, nagyon odafigyelek a külcsínre a belső mellett szigorúan!). Mégis ez a helyzet, és már kezdem rosszul érezni magam, hogy ennyire kívánnám őt, 100x jobban hozzá képest. Együtt élünk már 4 éve és sokszor mikor hétvégén itthon vagyunk,ő csak leül játszani, és sose mondja , hogy ezt vagy azt csinálhatnánk együtt. Olyan érzésem van, hogyha nem lennék itthon azt sem venné észre... Mit tehetnék? Próbálom megbeszélni, de elutasító, és egyből bűntudatot kelt, hogy ezt minek teszem szóvá, mert így még annyira se lesz kedve...

2023. ápr. 30. 19:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
8%

Te választottad, megérdemled! Tudnod kellett volna anno 19 évesen, hogy ilyen lesz majd.

Máskor jobban választasz férfit. Vagy nem.

2023. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
7%
Markolj rà a mogyoroira
2023. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
38%
Szegény. Egy otthon porosodó nő. Szinte látom lelki szemeimmel, ahogy az évek során rakódnak rád a rétegek, és elveszted a fényed. Kérlek rázd meg magad, ha a párod nem változik. 30/F
2023. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
18%
3-as ez most baràtkozòs duma?
2023. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
75%
4: Ezt gondoltam ami után elolvastam. Se több, se kevesebb.
2023. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják úgy hogy kihűlt kapcsolat, társas magány.

Egyértelmű hogy az agya számára már nem termel dopamint/szerotonint a veled töltött idő, ellentétben például a videojátékkal. Nincs meg az a bizonyos kémiai vonzalom. Csak az évek során kialakult érzelmi kötődés.

Ez különösen jellemző az ilyen 20 éves kor előtt kezdődött kapcsolatokra, mivel ilyenkor még sokat változik az ember.

2023. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehet vele beszélni, akkor lapát!
2023. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
87%
A párod nem szexmániás, mint a legtöbb ember. Pech, ha te pont az lennél. Már az ókori indiaiak megírták, hogy nehezen vagy sehogyan sem összeegyeztethető az eltérő nemi vágyakozási szint.
2023. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy ezt csakis vele tudod megbeszélni? Mi itt írhatunk bármit, az csak tippelgetésnek jó.
2023. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
83%
Szakíts!
2023. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!