Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyre gyakrabban megüt! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy hőnapja megkérte a kezem. Húsvétra tervezzük az eljegyzést, télére a lagzit. 8hónapja vagyunk együtt.

Megéri vele maradni? Ez csak akkor fordul elö ha iszik, amúgy kenyérre lehet kenni! Ha beszélünk róla azt mondja nem tudja mi van vele olyankor és hogy miért csinálja. Semmi oka nincs rá azt tudjuk mindketten. Egy 24 éves lány.


2008. jan. 5. 19:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ha iszik, verekszik, és nem tudja mi van vele? aztán egyre gyakrabban iszik, te pedig csak tűrsz. aztán egyszer csak azon veszi észre magát, hogy józanul is megüt. ha addigra házasok lesztek, esetleg lesz gyerek is, már nem lesz olyan egyszerű otthagyni. miért kérte meg a kezedet? mert szeret? és megüti, akit szeret? nem akarok vészmadár lenni, de sajnos majdnem ugyanez történt a szüleimmel is. elhiheted, baromi nagy szívás így felnőni... nem akarlak ellene hangolni, de ezt meg kell beszélnetek, méghozzá nagyon komolyan! mert sajnos ez magától nem lesz jobb. most még tudsz rajta változtatni, de ne félj megtenni a szükséges lépéseket. különben lehet, hogy nem leszel túl boldog mellette. én a saját bőrömön tapasztaltam, és hidd el, nem jó dolog. szurkolok neked, de komolyan kell fellépned, ezen múlhat a boldogságod! fiatal vagy, ne szúrd el az életet!
2008. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Szerintem nem éri meg vele maradni, főleg ha már most egyre gyakrabban megütés még csak 8 hónapja vagytok együtt. Mi lesz 3-4-5 év múlva? Igaza van az első hozzászlónak később nehezebb lesz. És mi lesz ha majd a gyerke(i)teket is megüti, hidd el az rosszabb mintha téged ütne meg! Engem egyszer ütött meg egy férfi (10 éve) akkor látott utoljára. Nehéz volt (nagy szerelem volt) de megérte mert a férjem soha nem emelne kezet a családjára.
2008. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg velemaradni. Menekülni, minél hamarabb. Ezen az oldalon, azt hiszem a Gyermekvállalás és nevelés címszó alatt van egy kérdés, amit a figyelmedbe ajánlanék. Az a nő arról kérdez, maradjon e a férjével, ha terhesen megveri, igaz a hasát sose üti. Így akarsz majd te is járni???? Sajnos az ilyen, agresszióra hajlamos pasik nem nagyon szoktak megváltozni. Végülis te tudod, a te életed. ÉN azt tudom, hogy hamarabb bocsátanám meg a páromnak ha megcsal, mint ha megütne.
2008. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az elottem szoloknak igaza van!!Beszeljetek meg,de szerintem kutyabol nem lesz szalonna!!!Megfogja igerni ,hogy nem iszik,de ha buliba mentek ,vagy lagziba ott biztos iszik!!meglatod nem jo vege lesz!!en ugyanebbe a cipobe jarok!nem iszik ,de nemlehet vele elmenni sehova,mert cirkuszol,mast nem talalki akkor,ramfogja,hogy szemeztem valakivel,meg ez igy ,amaz meg ugy nezett ram!akkor is ,verekedes a vege!ugyhogy mi nem megyunk sehova ,kerulom az ilyen dolgokat!de ,van 2 gyerek es nem akarom felrugni vegettuk!meg az a szerencse ,hogy a gyerekek nem erzekelnek semmit!mindig sikerult ugy elsimitanom!ugyhogy hagyd ott meg nem kesooo!!!

SOK SIKERT!!!!

2008. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom az én sztorimat. Én 6 évig voltam eggyütt a volt párommal. Mindem rendben volt a kapcsolatunkkal. Eggyütt éltünk. 1 hónappal az esküvő előtt elszöktem tőle mert megvert egyszer. ugyan úgy ivott. Nem bántam meg mert most boldog párkapcsolatban élek, ő meg mindig megveri a feleségét. Rád bízom a döntést.
2008. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%

válasszon


vagy te vagy az ivás


ne hagyd h igyon


annak csak rossz vége lesz


csak akkor szabad hagyni egy férfinek h igyon ha tudja magát kontrolálni


az én barátom is iszik sőt füvezik is sőt...


de tudja magát kontrolálni


ha megütne vagy csak rondán beszélne (úgy hogy utána nem kér bocsánatot)akk ennyi lenne


ha szereted ennek ellenére is az jó de neki is kell annyira szeretnie hogy lemondjon az italról

2008. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

én is feltettem az alkoholos kérdést a Kedvesemnek,csak úgy,h a gyermekünk vagy az ivás.Még 8hetes voltam,amikor ő éjszakás volt szombaton,én meg a barátnőmnél aludtam,mert sürgős lelkisegély kellett,illetve a számítógépe is gyógyító kezekre szorult.Aztán mikor vasárnap délben megjövök sehol senki.Teljesen kétségbe voltam esve,h most mi van.Majd kb 1-1,5 óra alatt elő kerítettem.Egy kocsmában aludt részegen.Hazahoztam,majd lefektettem.Én a földre ágyaztam magamnak inkább,mert felkelteni később sem tudtam.Éjfél körül felébredt,és nem emlékezett semmire.Nem ütött meg,nem bántott.De nekem ez is majdnem elég volt,ahhoz,h ne akarjak gyermeket szülni neki.Nem büntetésként,hanem mert a létbizonytalanságra nincs szükségünk.Meg arra sem,h magamra maradjak egy gyerekkel.

Azóta nem iszik annyit.Néha 1-2 sör....Mit érsz vele,ha kenyérre tudod kenni,de közben meg megver?Engem egyszer próbálna csak megütni!Így 20 hetesen is fognám magam összepakolnék,elvinném,ami nagyjából az én részem a lakásból,és keresnék magamnak egy hajlékot.

De h akarsz erre családot építeni?Gyerekkoromban láttam,ah apám megveri anyámat.Nem kellemes élmény,mert még emlékszem is rá,pedig nagyon kicsi voltam.Ezt akarod a gyermekeidnek.Esetleg ha őket bántja majd részegen?

Nem azt mondom,h hagyd el!Ülj le és nagyon komolyan beszélgess el vele,h ez így nem mehet tovább,mert te ezt nem bírod!

2008. jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát... nem nagyon éri meg!

Tök jó lány lehetsz ha ennyit tűrsz:D

Úgyhogy próbáld meg letetedni a PIÁT vagy ne maradj vele!

2008. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Te még ezek után hozzá akarsz menni? Én a helyedben sürgősen otthagynám! Semmi nem fog változni, ha hozzámész, csak rosszabb lesz!!!
2008. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

hát melegen ajánlom, hogy abból az eljegyzésből még ne legyen semmi, sztem túl korai még...ne kösd le magad,

hanem állitsd válaszút elé,

1-2 év próbaidő ha ez alatt bármi is történik nem lesz sem eljegyzés se más!! minek sietni azokkal a formaságokkal

lehet egy kicsit ő is majd megváltozik ez alatt a pár év alatt....mérlegre teszi, hogy ital vagy család

gondolkodj el ezen még nem késő!!

2008. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!