Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semennyire nem tudok haragudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semennyire nem tudok haragudni, ő pedig az ellentétem, működhet így hosszú távon?

Figyelt kérdés
Egy békés természetű nő vagyok, aki hisz a normális kommunikációban. Ha a párom megbánt, normális hangnemben elmondom neki, nem szídom, hanem elmondom hogy hogyan érzem magam, és nincs bennem harag, vagy ne szólj hozzám helyzet. A párom viszont az ellentétem, és ő magába folytja a neheztelését, de érezteti velem hogy valami baja van. Konkrétan nem szól hozzám, és azt sem tudom mivel bántottam meg? Semmit nem mond, hanem napokig hűvös velem, és elzárkózik. Egy ideig hagyom, annyit mondok, ha akarja majd elmondja mi a baja. Nem esik nehezemre bocsánatot kérnem, de napokig nem mondja el hogy pontosan mivel bántottam meg. Viszont a tőlem való elfordulása, a napokig hozzám sem szólása az nekem iszonyat fájó, olyan mintha nem is léteznék számára, és minden ami jó bennem, azt felülírná a sértettsége. Amikor végre szóba áll velem, akkor is jó ideig hűvős még hozzám. Én pedig vágynék az ölelésére, de teljesen kitaszítva és büntetve érzem magam. Miért csinálja, és a teljesen ellentétes konfliktus kezelési módszer miatt (amiben mi 2 szélsőséget képviselünk) vajon működhet-e hosszú távon a kapcsolat? (Nem élünk együtt, de kb egy éve vagyunk együtt.)
2023. máj. 2. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Csenddel verés, működhet bármeddig, ha hagyod!

Ha reménykedni fogsz továbbra is és ő nem változtat, akkor ki fog készíteni.

Mondjuk az sem lenne túl fényes, hogyha rád ordítozna minden kicsinységért aztán meg ölelgetne, hogy nem úgy gondolta.

Szerintem itt a fő probléma nem az, hogy ki hogyan vezeti le a vitát, a sértettséget, hanem, hogy nem vagytok egymáshoz valóak. Ő egy éretlen kisfiú, te meg egy felnőtt nő! Érzed, érted a különbséget, miért nem éri meg vele maradni? Azon kívül, hogy kicsinál te nem az anyja vagy, hogy feltétlen nélkül szeresd, nézz el neki dolgokat és nevelgesd!

Bár nagyon sok anya nem majomszeretettel van a gyermeke iránt, úgyhogy te se tedd, ha van eszed, ami van, csak ködös, nem az érzelmeidre hagyatkozol, akkor belátod, hogy ennek a kapcsolatnak nincs értelme és elengeded kezeit!

2023. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy konfliktus kezelési módszer!!!

Szimplán nem tud rendesen konfliktust kezelni.

2023. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Te egy intelligens nő vagy ő pedig egy hisztis kisgyerek. Miért nem akarsz hozzád méltó férfit??
2023. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!