Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy túlszereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy túlszereti valaki a másikat?

Figyelt kérdés

Lehet hogy most sokan megszóltok ezért, de azt érzem hogy a barátom megfojt a szeretetével.

Lassan egy éve vagyunk együtt, ő dolgozik én még most fejezem be a tanulmányaim, addig itthon élek a szüleimmel, majd azután költöznék el hozzá.

Minden fényesen indult, sose látott boldogság, viszont egy valami mostanra nagyon zavar, az pedig a túlimádás. Minden nap több órát beszélünk, ami egy idő után ugye kifullad, hiszen nem is történik annyi minden egy napon. Amikor elköszönnék, akkor még rányújt +10 percet, hogy elmondja mennyire szeret. Aztán ahogy leteszem, már hív is abban a percben, hogy mégegyszer elmondja mennyire szeret. Folyamatosan mondja, és sajnos az utóbbi idöben azt érzem hogy tényleg csak mondja, és nagyon elvárja, hogy egy nap én is 20x bizonygassam hogy mennyire ő az igazi nekem.

Ezalatt a pár hónap alatt mintha teljesen üres szavak lennének ezek, az elején nagyon aranyosnak és figyelmesnek találtam, de azért jóból is megárt a sok. Amikor együtt is vagyunk, nagyon birtoklóan viselkedik velem.

Miért kell ezt megerősíteni ennyiszer? Velem van a gond, hogy én nem tudom úgy viszonozni ahogy arra neki szüksége lenne?

l/21 f/26


2023. máj. 3. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy hívják, hogy majom szeretet.
2023. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha mondom neki hogy mist már indulnék, futok a buszhoz leteszlek, akkor jön a durcázás, vagy ha csak bármit nem úgy és olyan mennyiségben adok vissza neki, szintén.

Néha olyannak látszik mint akinek egy anyukára lenne szüksége nem barátnőre, jó ez lehet bántó de nagyon nehéz már, hogy minden nap ki kell préselni belőlem hogy az álompasim.

2023. máj. 3. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Más a szeretet nyelve.. de mivel nem tudja ,hogy ez neked sok sőt az gondolja értekeled..
2023. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Majd ha most kidobod és pár fuckboy jól átejt, akkor vissza fogod még őt sírni🤣
2023. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Az előző kapcsolataimban sosem volt ilyen nagy elvárás ez a dolog, hiszen magától értetődően mindenki tudta hogy szeretve van anélkül is, hogy napi 20x elmondja a másiknak. Valószínűleg bennem van a hiba mert ezt nem tudom akkor értékelni. Szívesebben beszélgetnék ezer másról minden nap, mint óránként szerelmet valljak.
2023. máj. 3. 18:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De akkor mondd meg neki, hogy neked ez sok. Ennyi. Ha nem változtat, akkor meg keresel mást.
2023. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tök jogos. Igen, ebbe nem gondol bele az ember, amikor szerelmes, hogy a másiknak ez lehet hogy sok, mert megfullad. Biztos, hogy voltam én is így már nővel egy rövid időre, de ez nem folyamatos, hanem mondjuk egy kisebb időszak, amikor az ember nagyon örül a másiknak. Közben vannak más témák, történések is, amikről lehet beszélni.


Nem lehet, hogy ő kicsit "céltalan"? Tehát hogy a szerelem inkább ilyen drogszerű dolog neki, csak ez tölt ki mindent, ilyenkor boldog, de más dolog nincs is neki ami leköti, hanem a kapcsolat a minden.


Nem lehet hogy inkább ez a probléma?

2023. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7

De igen, nagyon üresen éli a napjait hiába noszogatnám. Ha már érti hogy sok nekem, úgy megsértődik mint egy kisgyerek, és kiengesztelésre vár, mert szerinte én szenvedtetem. Elég pocsék egy érzés. Szerinte majd minden jobb lesz ha összeköltözünk, de én már ebben is kételkedem sajnos.

2023. máj. 3. 18:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne költözz vele össze! Ha zavar a túlszeretése akkor még időben szakíts vele.. szépen finoman, mert kemény fájdalom lesz neki.
2023. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem fog sokáig tartani. Kb 1 év és lecseng, smajd örülsz, ha néha megemlíti, hogy szeret.
2023. máj. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!