Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs Feleség/Férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs Feleség/Férj kategória?

Figyelt kérdés
Akkor ott megkerdezhetnem,hogy mit javasoltok arra,hogy ne nezzem kovernek a felesegemet. Amikor osszejttunk 0 volt a legjobb csaj a faluba,de mostanra mar ugy meghizott. Nekem mindig a vekonyabb lanyok tetszettek, szep hosszu labakkal. Erre most ezt kapom. Mikor megolelem akkor erzem hogy jol ki van parnazva.
2023. máj. 4. 14:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
És neki mondtad már ezt?
2023. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt párkapcsolatok - házasság /párkapcsolati problémák


Miért hízott el?

2023. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szeret sutni. Sok cukrosat eszik, keveset mozog. Csalad genetikailag hajlamos ra es a legnagyobb hogy végzett dietetikus.
2023. máj. 4. 14:22
 4/19 A kérdező kommentje:

"És neki mondtad már ezt?"


Dehogy mondtam,hlye vagy?!

Az olyan mintha a méhek koze tennem onkent a kezem.

Egy mondatba a nő es a súly sose lehet! Ezt mar korabban megtanultam.

2023. máj. 4. 14:24
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem mondtad, akkor már késő. A soványság nem valamilyen szerzett jog. Én mondanám neki, és felajánlanám, hogy váltsunk együtt életmódot. Egészen addig, amíg nincs változás. Az a legrosszabb, ha valaki nem képes még változtatni sem.
2023. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Van Házasság kategória, de a te problémád simán mehet a párkapcsolati problémák kategóriába is. Fölösleges még egy kategória, ami ráadásul ugyanaz, mint a Házasság.


És ok, hogy te rettegsz beszélni a feleségeddel, de bizony ha problémád van, arról beszélni kell, ennyi.

2023. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ez mukodhet?

LINK:

[link]

2023. máj. 4. 14:52
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

És a párod cukorbeteg vagy szívbeteg?


Ha működik is, akkor is el kell mondanod neki, hogy kövérnek tartod, hisz azt elég nehéz beadni, hogy "tessék, itt ez az injekciókúra kövéreknek... nem mintha szükséged lenne rá, de azért vedd igénybe":D

2023. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"És a párod cukorbeteg vagy szívbeteg?"

Remelem,hogy egyik sem.

2023. máj. 4. 14:58
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A linkelt ijekció viszont cukor- vagy szívbetegeknek jár....
2023. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!