Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőd csak bejelenti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőd csak bejelenti, hogy ide mentek nyaralni és kész?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk olyan régtől együtt még elég friss a dolog. 4 hónapja tart.

Találkozni csak hétvégente tudunk.

Beszéltük, hogy majd a nyáron mennénk valahová.

Erre nemrég bejelenti hogy megyünk egy bizonyos országába nyaralni. Ő már megbeszélte a barátnőjével ők szépen eldöntötték. A barátnőjének is van párja így négyen mennénk.


Nagyon sok kiadásom volt idén meg még lesz is de persze össze tudnék kaparni egy nyaralásra.

Viszont nekem az az ország egyáltalán nem jön be, nem akarok oda menni.

Nem akarok rá pénzt áldozni. Meg is mondtam, hogy velem ne számoljanak. Persze nem vette komolyan a válaszom de nagyon konfliktusokat fog ez szülni mivel szerintem képes elmenni nélkülem is én meg biztos nem fogok elmenni.


Én reagálom túl, hogy nem dönthetek a saját nyaralasomról? Vagy ezt tűrni kellene?

Nálam eléggé kiverte a biztosítékot, nem szeretem ha ennyire korlátoznak.

Egyébként ő 23 én 28f.


2023. máj. 4. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Elég önzőnek kell lenni ahhoz, hogy meg se kérdezze, te hova akarnál menni és mit enged a büdzséd. Gondolom nem ez az első jel, hogy önző a csaj.
2023. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Elege durva, és mi lesz még később.

Szerintem óriási különbségek vannak köztetek, erről nem beszélgettetek, hogy kinek mi a fontos, ki, hogyan dönt, kinek mennyire fontos a másik véleménye, hozzáállása különböző dolgokhoz? Azért egy utazás nem egy mozi, vagy délutáni séta, szervezni kell, munkahelyen, egyetem, stb. Érdekes a barátnőd.

2023. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha paplanba csavarva agyonvernének egy kiló naranccsal és csak honolulun térsz magadhoz, akkor lennél korlátozva. Most csak le vagy xarva. Még ha nem is vígasztal, azért van különbség....
2023. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Mindd meg neki,h addig en apolgatlak,amig nyaral.

😂😂

2023. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Vannak kommunikációs szakadékok, de mindkét félről.


Ő közlésként hozza, hogy "ide megyünk". Ez nem jó.

Te közlöd, hogy "rám ne számíts" - ez szintén nem jó.

Mondhattad volna azt is, hogy "figyeljn, enekm erre most nincs pénzem, de igazából amúgy sem akarok oda menni".


Ezt ő vagy elfogadja, vagy elfogadja. Más opció nemigazán van, hiszen nem tud kényszeríteni arra, hogy menj.

Ha meg már le van szervezve, akkor elmegy egyedül, oszt annyi.

Jelezheted neki, hogy "legközelebb kérlek beszéljük meg, mert ez így elég szarul esett".


Ha ő megsértődik azon, hogy nem tudsz menni, hát sértődjön, az nem a te dolgod.

Viszont ehhez kell az is, hogy te kommunikáld a igényeidet, érzlemeidet, nem pedig csak azt, hogy "hát rám ne számíts".

2023. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Soha nem volt ilyen barátnőm, és legkésőbb ennél a mondatánál véget is ért volna a kapcsolat.

Nálam csak az lehetséges, hogy a nyaralás kettőnk közötti megbeszélés után dől el.

Ahogy itt a gyakorin szokták írni: hatalmas red flag!

2023. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Persze nem vette komolyan a válaszom de nagyon konfliktusokat fog ez szülni mivel szerintem képes elmenni nélkülem is én meg biztos nem fogok elmenni."


Ő megy, te maradsz. Hol itt a konfliktus? Ha elmenne nélküled is akkor annyira nem fontos hogy menj.

2023. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kerekgperec megmondanám hogy nem megyek és kész. Nem a kérdés része de nálam ez a 4 fős nyaralás is kizárt.
2023. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Azért ez elég életszerűtlen, mert a leírásod alapján ez történt:


Ő: X országba megyünk nyaralni négyen, a barátnőm a pasija, te és én.


Te: Nekem erre nincs pénzem, és nem is vonz az az ország, én nem megyek.


Ő: Haha. Na persze.



Szóval meséld csak el, hol van az a fontos részlet amit kihagytál?

2023. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem ezt nem kell eltűrni. Csúnya dolog hogy a barátnőjével beszéli meg. Menjenek akkor ők 3. Szerintem én kiosztottam volna hogy még is hogy képzeli hogy helyetted eldönti mert ő oda akar menni. A másik hogy én sem mennék másokkal nyaralni ha a párommal megyek akkor csak mi ketten. Nem anyós meg barát meg egyebek. Hagynám ezt a csajt a későbbiekben is helyetted dönt majd aztán ha együtt laktok majd véletlen elkölti az összes pénzt valami marhaságra ami szerinte jó.
2023. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!