Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pitiáner dologból hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pitiáner dologból hatalmas veszekedés?

Figyelt kérdés
Fordult már elő veletek?

2023. máj. 4. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Amikor még mindketten ittunk, rendszeres volt. Ez volt az egyik fő oka, hogy együtt letettük az alkoholt, és azóta nagy a harmónia. :)
2023. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Néhány éve az exem tajtékozva felhívott a munkahelyemen, mert otthon kicsit a wc mellé csurrantottam. Igaz, ez a második eset volt, mert néhany nappal korábban már habozott a szája miatta. Akkor diszkréten a tudtára adtam, hogy mire hazaérek takarodjon a halál fszára.
2023. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Azigen 2es:D

Jó, nem azt mondom, ezért felhívni valakit az is elég... kérdéses, de azért az, hogy neked áll feljebb, miközben képtelen vagy célozni, vagy legalább takarítani magad után, ha már körbehugyoztál mindent...:D szép:D

2023. máj. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Pitiáner dologból szakítás is lett. Konkrétan volt hogy azért dobtam valakit mert megjött és mivel olyankor hevesebbek is az indulataim nem voltam rest véget vetni egy szar kapcsolatnak.
2023. máj. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Neki is voltak számomra gusztustalan szokásai, mégsem ugattan érte soha. Például a fedetlen szemetesbe dobta a használt tampobjait, ami nemcsak hogy látványosan virított a szemét közőtt, de még büdös is. Ezekután nekem ne pofázzon néháy csepp húgy miatt, főleg ne hívjon fel miatta.

Második.

2023. máj. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Még anno a nárcisztikus exemmel volt ilyen. Nála státuszkérdés volt, hogy mindenben igaza legyen. Mikor már rég halódott a kapcsolat és eléggé le tudtam szarni a manipulációit volt, hogy egyszerűen nem hagytam magam és végigvittem ellene a meccset. Utóbb már azt mondom, szerencse, hogy nem fajult tetlegességbe, nem sokkal később dobbantottam is.

Kamasz korom óta nem volt ilyen baromságban részem, szóval meggyőződésem, hogy egészséges, értelmes ember ilyet nem csinál. Vagy legalább az egyik résztvevő egy nárcisztikus gyökér, vagy iszonyú sok elhallgatott probléma van köztük, aminek egy pitiáner téma lett az apropója. Illetve ott van az a forgatókönyv, hogy az egyik fél átmegy drámába és érzelmi zsarolósat játszik.

2023. máj. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!