Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a barátnőm folyamatosan rikácsol?

Figyelt kérdés
Barátnőmet nagyon könnyű felidegesíteni! Egy séta alkalmával legalább 5 emberre mérges lesz, mert valamit nem úgy tesznek, ahogyan ő tenné. Most pl egy idős, vén nénike jött velünk szemben és motyogott valamit ránk. Barátnőm megfordult és mondta a néninek, hogy ne legyen gyáva és mondja a szemébe! Ezzel szerintem semmi gond nincs, ebben teljesen igaza van barátnőmnek, viszont itthon vagy 20 percet okított, hogy miért nem védtem meg, és hogy kérdezzem meg bármelyik férfit, hogy ők biztos a védelmére keltek volna és csak én vagyok ilyen ostoba, hogy nem állok ki érte! Holott egyszerűen csak nem ütötte meg az ingerküszöbömet ez az eset és ha egyedül sétáltam volna akkor meg sem említettem volna senkinek, mert annyira nem érdekel az ilyesmi. És ez csak 1 eset, de minden hétre jut egy hasonló sztori! Itt a környéken már kb mindenkit utál és alapból mindenkiről rosszat feltételez! Próbálom neki mindig mondani, hogy vegye lazábban egy kicsit ezeket a dolgokat és hogy ne foglalkozzon vadidegenekkel! Mit lehetne tenni ilyen helyzetekben? Valóban én veszem túlságosan félvállról ezeket? Bocsánat, hogy hosszú lett a leírás!

2023. ápr. 21. 00:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Nőként mondom, hogy csodálom, hogy el tudod viselni a hisztis barátnődet.
2023. ápr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
99%
Jézusom, mit tud ez a csaj, amivel ezt a viselkedést kompenzálja nálad?
2023. ápr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%

Na majd találkozzon az én barátnőmmel azt meglátja mit kap:P

Ő is elég hisztis:)

2023. ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem alaposan meg kéne szexelned, kicsit frusztrált lehet.
2023. ápr. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Édes istenem hogy birod ezt?
2023. ápr. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván amikor oboázik,akkor csendben van.És itt a válasz a miértre...
2023. ápr. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Szakitàs, nálam ez elviselhetetlen, hisztis 3,14-csa.
2023. ápr. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen a sógornőm is. Engem már elvitt volna a nénós autó.
2023. ápr. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%
Mutasd meg neki ezeket a válaszokat, hátha fejlődik a karakter.
2023. ápr. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Hans Pötterman ***** válasza:
78%

#9

Az ilyen sose fejlődik

2023. ápr. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!