Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségek/anyák: mi volt az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek/anyák: mi volt az a durva beszólás a párod részéről ami már túlment minden határon?

Figyelt kérdés
Mi az a sértés, amit már nem tudsz tolerálni, ami lebénít? Hogyan kezelted, hogy tudtál “visszavágni”? Esetleg hogyan tudtad rávezetni arra, hogy megértse, ehhez nincs joga, vagy rájöjjön arra hogy ez hiba volt és bocsánatot kért.

2023. ápr. 23. 09:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

"Nehogy már azért kelljen tisztelni mert szültél egy gyereket."


"Te mit nem bírsz egy gyerekkel, más hárommal is simán megoldja, úgy hogy még rákos is."

2023. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Véleményem szerint, ha verbálisan bántalmaz a férjed, akkor jobban teszed, hogy elhagyod, mert a gyereknek árt, hogy azt hallgatja hogyan ordít rád.
2023. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Nem mindegy hogy feleség anya vagy sima nő vki?

Anyai viszonylatban: a gyerek degradálása sértése alázása molesztálása csúnya beszéd vagy láttára az anya bantalmazása lépi túl a határokat

Feleség viszonylatban ha nem kehet rá számítani mert csak dolgozik ésennyi amit a családba ad az kb semmi. Azert dolgozhat csak mert ÉN viszem a hátamon a kölykeit hogy ő mehessen dolgozni meg k-zni. Ez már válások is lenne.

Nőként annyi is elég ha más nőket preferál elém, már repül azonnal.

2023. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kettesnek: nem feltétlenül ordításról van szó, hanem a másik lenézéséről, verbális megsemmisítéséről.

Hármas: nem a kérdésre válaszoltál.

2023. ápr. 23. 16:50
 5/15 A kérdező kommentje:

Egyesnek: :) ezeket én is megkaptam anno…

Mit reagáltál rá?

Hogyan tudtad valami jó frappáns válasszal kivágni magad, hogy pofára essen?

2023. ápr. 23. 16:52
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy nem tudtam kivágni magam, annyira borzasztóan fájt, hogy csak elsírtam magam valószínűleg. Már nem emlékszem. Egyes voltam.
2023. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül hagytam a gyerekkel egy hétre, addig meg nyaraltam, telefont sem vettem fel. Nekem bevált.
2023. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hetes: fogok menni egy hetes táborba a továbbképzésen belül, már előre várom! Három gyerek van. :))) Csak sajnos anyóssal fog kiszúrni…
2023. ápr. 25. 05:47
 9/15 anonim válasza:
68%

Amikor azt mondja, hogy én csak a kezemet tartom hogy adja haza pénzt.


Ez azért vicces mert mindig jobban kerestem nála, segítettem kifizetni minden adósságát, ha megszorultunk az Én családom segített.

Egyszer örökölt másfél milliót és azt mondta pont ma 'hogy bezzeg akkor nagyon szerettél akkor tartottad a markod'


Ilyenkor szokott kicsuszni hogy a jó k*rva anyádat, pedig más helyzetben sose mondanék ilyet. Mostanában elég keveset keres, nem érdekli semmi. Minden nap hajnal 2kor kelek a munkába ő meg alig jár be, nem hajtja szét magát. Ezért húzom fel magam mert kitartott nőnek állít be, holott én keresek jobban és soha nem vágom a fejéhez.

2023. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

Nehogy már azért kelljen tisztelni mert szültél egy gyereket. - az utolsó afrikai őslakos is tud szülni, szóval ez tök jogos, bocs.


Kérdező nem volt ilyen, mert tiszteljük egymást.

2023. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!