Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden este iszik a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden este iszik a párom. Van rá esély, hogy ez nem mindig lesz így?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. Ő 30 éves. Minden este iszik, nem mindig sokat, de van, hogy eléggé látszik rajta és én ezt nem igazán bírom elviselni.

Már most egy pár hete mindennap ezt csinálja és mindig van rá "oka", hogy miért. Ha csak itthon megcsinált a háznál valamit, ő akkor is úgy érzi, hogy neki az jár.

Most azzal próbálkoztam, hogy amikor iszik megmondtam ne is közeledjen, mert nem fogok vele lefeküdni. De már 4-5 hete így, hogy nem voltunk együtt. Ma is megkértem, hogy amíg a dolgomat intézem legyen szíves már ne úgy várjon haza, hogy ivott, erre természetesen úgy várt és nem is csak 1-2 sört ivott.

Mit kellene tennem? Hogy tudnám motiválni? Valaki volt már hasonló helyzetben?


2023. máj. 6. 20:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyenen nincs mit szeretni,se szex,se jövő...
2023. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott. Ne jàrj ugy mint anyàm aki nem 4 hanem 15 èvet pocsékolt egy alkeszre. Elmondom idövel nem jobb lett hanem mindennapos lett a piàzàs...

Sajnàllak légy erös

2023. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni. Szakíts vele, csak rosszabb lesz!
2023. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani nem egyszerű, de egy alkoholistával leélni egy életet még nehezebb. Ezt kell eldöntened, hogy akarod avagy sem. Nem hagyod cserben, választás elé állítod, ő pedig felnőtt ember módjára választ. Választásától függően pedig te is dönthetsz, hogy akkor ebből nem kérsz.
2023. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen van rá esély, hogy nem mindig lesz ez így. Apám is csak 41 éves koráig húzta, aztán elvitte a mája. Ha van ennyi idöd, te is kivárhatod, végülis csupa móka és kacagás lesz vele az élet.

30 evesen alkoholista, azért ez nem semmi. Segíteni rajta nem tudsz, motiválni nem tudod, mert nem ismeri be, hogy problémája van. Pedig az az elsö lépés. Amíg az nincs meg, csinálhatsz te akármit, nem fogsz tudni segíteni neki. Ellenben te szép lassan tönkremész.

26 évesen komolyan ezen gondolkodsz? Én úgy otthagynám, hogy olyan gyorsan pislogni se tudna. Vagy inkább megvárod, amíg lesz egy-két gyerek, meg mondjuk egy hitel a nyakadban, aztán már nem tudod otthagyni, mert annyira függesz töle?

2023. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Léptél, szakíts. Ezt akarod egész életedben, ne viccelj:(

Tönkremész mellette, szép lassan. Ez az egy életed van.

2023. máj. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Léptél = lépjél
2023. máj. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én azt nem tudom a 40 feletti nők hogy bírják elvidelni a vagy sorhasu pasijukat szx közben.


Szemét hunynak mert van rajtuk is felesleg vagy az állóvizet nem akarják lecserelni a bizonytalanság?

2023. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!