Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek tényleg meleg?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg meleg? Minden jel arra utal, de még mindig nem vagyok benne biztos. Vélemény?

Figyelt kérdés

Néhány napja bejelölt egy srác Facebookon, akiről sokan állitják, hogy meleg. Rá irtam, elkezdtünk beszélgetni és tök aranyos, meg kedves, ha unatkozik akkor ir nekem, stb. Semmi jelet nem adott arra, hogy hetero lenne, élőben is ha látom, mindig lányokkal lóg és kicsit lányosan is viselkedik (egy suliba járunk). Eddig akit kérdeztem, mindenki szerint meleg és megéri nála próbálkozni, mert látszólag tetszek is neki.

Mégis attól félek, hogy ez csak egy látszat és igazából csak egy kedves hetero fiúról van szó, aki szeret barátkozni, és pofára esek majd előtte (is) ha eljön az idő coming outolni. Nektek mi a véleményetek erről?



2017. febr. 7. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszelgess vele melyebben es kerdezz ra aztan. Meg most ne
2017. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha mindig lányokkal lóg és kicsit femininebb akkor még ha hetero is annyira nagy pofára esés nem lesz attól, hogy te elmondod neki, hogy meleg vagy. Szerintem nyugodtan menj bele a témába aztán kiderül.
2017. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
beszélgessetek és közbe kérdezd meg. " Amúgy a suliból sokan azt pletykálják, hogy meleg vagy. Azt szeretném megkérdezni, hogy ennek mennyi a valóságalapja? Nekem nincs semmi bajom a melegekkel, nyugodtan elmondhatod, csak gondoltam téged kérdezlek meg, mintsem mások pletykálkodására hallgassak." szerintem ha ilyesmi módon fogalmazod meg, akkor nem fog megsértődni, hisz tisztelettudó voltál, tapintatos is és hozzá tetted, hogy nincs bajod a melegekkel. Legjobb út az egyenes. Ha esetleg kiderül, hogy hetero, akkor se fog kiakadni, mivel nem másztál rá, csak egy kérdést tettél fel. Ha meg meleg, akkor lehet közeledni felé :).
2017. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha akarod letesztelem neked a srácot;) íGY nem kockáztatsz:)
2017. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4: Hogy akarod letesztelni? XD
2017. febr. 7. 13:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy hívd el valahová, aztán kiderül, hogy mik a szándékok.
2017. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg,csak feltételezi mindenki,hogy meleg,és 3-as,nem fogja csak úgy elmondani,mert tapintatosan kérdezett rá😂 Én sem mondanám el.
2017. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerd meg jobban és választ kapsz a kérdésedre. Ne direkt kérdezz rá! Az elég alacsony labada... Attól meg ne tarts, hogy hetero. Valamit szeretne tőled, ezért ír.
2017. febr. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na és mi van, ha kiderülne, hogy hetero? Nem esnél annyira pofára, mert ő nyit feléd! De én a leírtak alapján tuti egy lányos meleg fiúra tippelnék.
2017. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj bele óvatosabban ebbe a meleg témába, aztán majd tudni fogod hogy ha meleg. :) Ne aggódj. Azok a mindenkik akik azt mondják hogy ő meleg, nos ők a barátaid? Mert akkor szerintem hihetsz a szavuknak. :)
2017. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!