Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap este volt egy második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este volt egy második randim egy lánnyal, Nagyon jó volt vele meg minden. Az baj hogy csak arcra adtam neki puszit és megköszöntem a társaságát? Hazamentem írtam neki sms-t hogy szuper volt vele és hogy meg e lehetne ismételni?

Figyelt kérdés
Sziasztok... Hát nem akartam sehogy sem nyomulni ezért csak az arcra adtam neki puszit..Sokat nevettünk meg minden.. Sok hülyeséget össsze is hordtam :DD De ez tetszett neki említette meg minden ... Csak furallom az arcra puszit,lehetett volna több is... De ha most adok neki akkor azt fogja gondolni hogy hamar megadom magam.. Még mielőtt valaki kételkedne nem vagyok lány.. Fiú vagyok és 22 éves.. Van tapasztalatom lányok terén de nem tartom fontosnak az első csókot a randin.. Nem akarom elkapkodni..Valaki valami hozzáfüzést ?? Viszont a csókon kivül jol erezte magat a lány...
2010. okt. 10. 08:38
 1/6 anonim válasza:
Akkor tényleg semmi baj nincs. Jó tudni, hoyg vannak még ilyen figyelmes és türelmes pasik a világon :) szerencséje van a csajnak.
2010. okt. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez a nagyon aranyos. :))
2010. okt. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt megcsókolt volna a barátom, legalább hétszer találkoztunk előtte, úgy hogy nem volt semmi!! És utána sokkal jobb volt, mert akkor már eléggé vártam....
2010. okt. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:))) Na szóval akkor nincsen semmi baj sem.. Mondjuk hogy nyomulni nem akartam neki.. és tiszta őszinte voltam vele , mivel elmondtam neki hogy pár hónapja szakított velem az exem tudom hogy nem érdemes ilyenekről beszélni de csak szeretném hogy képben legyen... Teljesen őszinte vagyok vele, és elmondok neki dolgokat amiket úgy érzem el kell mondanaom.. Haza is kísértem őt,vagyis elvittem a lakására.. Szerintem már alig várta hogy megcsókoljam de csak arcra puszi volt.. És bejövök neki mivel megfogott az arcom és a kisugárzásom.. Meg persze a táncom ami a discoban volt.. Remélem hogy van nála esélyem mert nekem is tetszik és említette hogy csillog a szemem :))))) Mikor őt meglátom persze hogy csillog :)))
2010. okt. 10. 08:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég annyi,még ne csókold meg,egy igazi valamire való nő még nem is engedné!Ne nyomulj rá hogy már csókolni akarod,majd eljön az az idő is,ugy látom már eggyütt vagytok,akkor miért siettetni. 34F
2010. okt. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat... Sokat segítetek ezzel és nem gondoltam volna még 2 hete hogy ezzel a lánnyal találkozni fogok és hogy ez lesz a helyzet... Remélem lesz legközelebbi találkozás :)
2010. okt. 10. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!