Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok nagyon féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok nagyon féltékeny? Jogosan vagy nem kéne? Mért keresi a társaságát?

Figyelt kérdés
Párom annó megcsalt. Ezzel az illetővel azóta is felveszi a kapcsolatot telefonon, akárhányszor kiderült abba hagyták egy időre a telefonálást mert mondtam neki hogy kilépek és rére állok az utból. De most 4ére is felvették a kapcsolatot beszélgetnek.Azt tudom hogy a csaj szerelmes bele, és neki is van kapcsolata, de nekem azt mondja párom ha felhozom hogy hazudok stb..... ő csak engem szeret....
2011. febr. 24. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem tudtad megbocsátani a megcsalást a múltban. Azt szokták mondani, hogy egy megcsalás után vagy vége a kapcsolatnak vagy végleg el kell felejteni mi történt. Nem bízol benne és tulajdonképpen nem is tudhatod, hogy jogos vagy alaptalan a félelmed. Beszéld meg vele az érzéseidet ezzel kapcsolatban és ha nem vagy biztos a hűségében inkább szakíts.

26F

2011. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. korlátozni nem lehet senkit - te is látod, nem működik, bárhogy fenyegetőzől, tartják a kapcsolatot

2. döntsd el, bízol-e a párodban, ha igen, ne cseszegesd, ha nem, akkor dobd ki


(ui: nálam megcsalás után nincs még egy lehetőség)

2011. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%

Te vagy a féltékeny. Szerintem a párodnak azért kell az a csaj (csak neked nem akarja elmondani) mert sok pénze van.

És miböl van a csajnak sok pénze? Hát abbol hogy zsidó vallású embereket rejteget a pincéjében. Dehát mondanád hogy a 2. Vh.-nak már régen vége van (hálistennek). De a zsidók a csaj pincéjében ezt még nem tudják.

2011. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de én megtudtam volna bocsájtani ha nem bukkan fel hároszor és négyszer.!!!! Ha akkor kiszál és nem keresik egymást.


köszönöm

2011. febr. 24. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
én már megcsalás után kitettem volna... utána meg kb. 2. hívás után de ez én vagyok.
2011. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kérdező, nincs olyan, hogy "volna"...

vagy megbocsátottál, vagy nem

volna = nem bocsátottál meg

2011. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazatok van! Megbocsájtottam akkor éppen! Mikor térdenállva sírva jött értem. Köszönöm.
2011. febr. 24. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!