Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes e folytatni még? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes e folytatni még? Mi tevő legyek?

Figyelt kérdés

"Barátnőm"megismertem tavaly áprilisban, párszor találkoztunk, úgy álltam akkor hozzá és számára is kifejeztem hogy nem lessz közöttünk semmi, ne is számítson semmire. Talalkozgatunk idő közönként esti tarsalgasokra...

Elkezdett egyetemre járni, és kintlakasba költözött Novemberben. Elkezdtem komolyabban feljárni hozzá, ekkor is úgy álltam hozzá hogy feljarok de semmi komoly. Ő reménykedik, és ő szeret engem hiába is mondom. December körül kezdődtek vitak mivel előtte volt viszonya április és november között, egy idősebb pasival aki nem vette komolyan. Januárban elkaptam hazudni, a másik sráccal minden beszélgetés törölve volt. Februárban csak volt szó találkozóról de barátnőm szerint lerazta és mem volt. Én ekkor talalkozgattam egy másik csajjal.

Áprilisban ugyan csak vita vita és vita és volt hogy éreztem elhidegulok és nem érdekel.

Valamiért Húsvétkor be mutattam szüleimnek, lett egy kis féltékenység zavarom utánna, hol van mit csinál? Jár e még fel a másik sráchoz? Azóta nem bízom benne, nagyon ragaszkodik hozzám, egyfolytában rám van kattanva, féltékeny, elmondom w problémát és másnap vissza mondja rám hogy ezért ezért ezért...

Egyszerűen nem tudunk már lassan megbeszelni semmit komolyan. Szülei nagyon szigorúak voltak vele és volt hogy már kihasználtság. Komolyabban mellé álltam, de nem mer megnyilni, nem mer kibontakozni, nem mer önmaga lenni. Ez javítható vagy mindenki menjen az útjára?


2023. máj. 9. 15:13
 1/8 Crisopher ***** válasza:
100%
Nem úgy néz ki, hogy komolyan veszitek egymást, szerintem jobb lenne, ha ezt lezárnátok
2023. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon egyoldalú volt kezdetben az egész, ő akart mindent , és most hogy ennyire rám van csipeszkedve nem tudom mi tevő legyek. Nem tudom eldonteni megeri e folytatni vagy sem? Ő sír, hogy oldjuk meg és bízik benne hogy megoldjuk stb... egyszerűen nem tudom hogyan.
2023. máj. 9. 15:39
 3/8 Crisopher ***** válasza:
100%
Ha ez már most ennyire zűrös, nem érdemes folytatni
2023. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, ha nem akarsz vele összejönni, de pontosan tudod, hogy ő meg beléd zúgott, akkor mi a búbánatnak folytatod vele a dolgokat? Miért vagy ekkora önző szemétláda? Miért játszadozol vele? Az egy dolog, hogy mit mondasz neki, amíg ezt folytatod addig igenis reményt keltesz benne és kihasználod az érzelmeid. Hagyd ott, túl fogja élni.
2023. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj kérdező de eleve úgy álltál hozzá hogy te nem akarsz semmi komolyat. Akkor még is mi közöd hozzá hogy ő kivel mit csinál? Nem is a barátnőd. Szerintem hagyjátok egymást békén.
2023. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért fáj ha szünetet tartottunk ma, és hiányzik?
2023. máj. 9. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert 1, hozzászoktál a társaságához, 2, bántja az egódat a dolog. Nyugi, a hiányához is hozzá fogsz szokni és talán még csodával határos módon tanulsz és fejlődsz is az esetből.
2023. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"mindenki menjen az útjára?" - Menjetek külön utakon egymástól jól távol.



Őszintén szólva én se értem, hogy mi a problémád, mert te szóltál az elején, hogy kapcsolatot nem akarsz, ő meg ezek szerint másokkal is összejár!



Ő nem tehet róla, hogy neked más nő nem jut rajta kívül, vagy arról, hogy te magad se tudod mit akarsz, tartja magát a megállapodáshoz, miszerint összefekszetek, de másokkal is és ismerkedtek szintén.


A férfi hiúság/irigység játszik szerepet abban, hogy ilyen hülyén viselkedsz és természetesen infantilis vagy!


Ne is légy párkapcsolatban senkivel míg nem nem leszek érett felnőtt férfi, egyelőre kisfiú vagy...

2023. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!