Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lehet folytatni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lehet folytatni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Hülyeségnek hangzik, de nagyon meginogtam. Hat éve vagyunk együtt, eddig is voltak problémák és súrlódások, de mindig mindent megoldottunk valahogy. Ma az egyik gyerekkori barátnőm felhívott, hogy otthon vagyunk-e, mert itt vannak tőlünk 15 percre, beugrana átadni a meghívót a vőlegényével. Mondtam, hogy persze, jöjjenek, rohadtul nem csináltunk semmit sem. A párom meg kiverte a balhét, hogy micsoda bunkóság, hogy csak most szóltak stb. Egy kemény 5 percre ugrottak be, a kertig jöttek, a lakásba sem léptek be. A barátom meg még köszönni sem jött ki. Utána is hisztizett, hogy nem is akar velem eljönni az esküvőre, menjek egyedül, mert mi az, hogy éjfélig maradni kell.

Persze nem hagytam annyiban, megmondtam neki, hogy ebből hamar szakítás lesz, ha így megaláz, és most persze nagyon bánja, meg elnézést kért, de nem ez az első eset, hogy a hisztijével elrontja a tök szép pillanatokat. Már nem is tudom, mit gondoljak.


2022. júl. 9. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Már nem is tudom, mit gondoljak."

Szerintem már tudod.

2022. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis kis pots Menj egyedül a lagziba,kuksoljon otthon
2022. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül mennék a lagziba, meg úgy általában az életemet is egy ilyen élhetetlen savanyú uborka nélkül folytatnám.
2022. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Járd azt az utat, amit jónak látsz. Én elmennék a lagziba (de nem biztos, hogy az okát is elárulnám, hogy miért csak egyedül...). Te döntsd el.
2022. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!