Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elmúlt időben sokat gondolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt időben sokat gondolok az exemre. Mi tudna segíteni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és kb 2 éve szakítottam az exemmel akivel összesen 2 évet voltam együtt. Azóta boldog párkapcsolatban élek a jelenlegi barátnőmmel, akivel már több, mint 1 éve együtt vagyunk. Havonta 1-2-szer mindig benne van az álmomban egy jó ideje, és nem tudom miért. A legfontosabb az lenne nekem, hogy rájöjjek ő a szívemnek hiányzik, vagy a testemnek.

Sajnos mindenhol le vagyok tiltva neki, és őszintén elég kellemetlen lenne felkeresni őt a semmiből.

Mit gondoltok erről?



2023. máj. 12. 07:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak érzed, hogy amikor rá gondolsz vagy eszedbe jut, akkor milyen érzést vált ki. Ha hiányzik, akkor azért almodsz róla, de az is lehet, hogy valami nem jó a mostani kapcsolatodban, ezért almodsz az exedrol. Szereted még öt vagy hiányzik?
2023. máj. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerelmes sosem voltam belé, most például az érintett meg, hogy örültem, hogy megölelhettem és mosolygott. Bár tény, hogy más dolgok is eszembe jutnak róla, jó időket éltünk meg minden téren.
2023. máj. 12. 07:18
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Keress mást akin agyalhatsz
2023. máj. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Koncentrálj a jelenlegi emberre aki melletted van.És ügyelj arra, hogy ne tudjanak agykontrollozni rád. Tanuld meg, hogy a felelőség, ha egy emberrel összekerülsz, az nem csak egy szó, nem csak egy homályos utalás, hanem valódi dolog.
2023. máj. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hans Pötterman ***** válasza:
100%

#2 " Bár tény, hogy más dolgok is eszembe jutnak róla, jó időket éltünk meg minden téren"


Szerintem csak az akkori életed hiányzik, és hozzá kötöd fejben.

2023. máj. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5 Szerintem ez állhat a legközelebb az igazsághoz, erre még sosem gondoltam. A kapcsolatunk vége már elég toxic volt, de mégis hiányzik.

Lehet tényleg csak az hiányzik amilyen életem volt akkor.

2023. máj. 12. 07:32
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Figyelj, megmondom az igazat.


Exem a napokban ràmírt, beszélgettünk, és ez nekem speciel segített elengedni a hosszú évek óta cipelt terhet.


Neked nem biztos, h segítene, de ne feledd, minden fejben dől el.

2023. máj. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi, ez sajnos ilyen
2023. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2023. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Tanulmányozz komolyabb álomfejtést (tehát NE Álmoskönyveket meg ilyeneket), elöljáróban annyit hogy valakivel álmodni a leginkább esetben jelenti azt hogy az a konkrét valaki hiányzik neked.

Egy álom nagyon sok mindent jelenthet, üzenhet egyszerre is, látszólag ellentmondásos dolgokat is. Egyrészt az elméd épp itt tart annak az időszaknak feldolgozásában, másrészt a jelenedben is lehet valami amit épp azok az arcok, emlékek jelenítenek meg legkézzelfoghatóbban. Az álom mindig üzenet,de a te feladatod hogy ébren dekódold.

2023. máj. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!