Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Nagy problemam van az Elmuvel....

Varga Szintia kérdése:

Nagy problemam van az Elmuvel. Az elmult 5evben irreális mennyiségű különbözetet számláztak ki. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Az eset 2011ben kezdodott amikor 800.000forintos kulönbözetet allapotottak meg hatralekkent. 2012ben szinten 200.000ret aztan 2013ban 600.000ret 2014-ben szinten 200.000ret es 2015ben 500.000ret. Az osszes szamlakivonatot kikertem amennyen az osszes hatralek ot ev alatt amit koveteltek kozel 2.880.000forint plusz a havi szamlak. Ebbol az utolso 500.000ret nem fizettem meg ki teljesen. Elmentem ugyvedhez aki elkuldott. Az elmu szerint minden jo,megvizsgaltak. Tudni kell hozza hogy 2012ben kellett volna lecserelniuk az orakat illetve hitelesitve sincsenek. Most fogadtam egy masik ugyvedet es egy igazsagugyi szakertot aki kiszamolta,hogy a havi villany fogyasztasom meresek alapjan kb 12.000forint. Akkor,hogy szamolhattak fel ennyi kulonbozetet? Nem lehet,hogy az oraim egyszer jol mernek egyszer nem? Tobb mint 4eve le kellett volna cserelni oket en hiaba kertem ez nem tortent meg. A lakas amiben lakom 140negyzetmeter. Gazfutesem van. Ha valaki tud barmilyen modot,hogy vegre kideritsem mitol ekkora a kulonbozetem kerem segitsen. Illetve,hogy betudom-e perelni az elmut vagy hibasak-e valamiben. Onkormanyzati lakasban lakom. Mindenrol van papirom illetve szamla kivonatom. A szakertoi velemeny is nalam van.

2016. okt. 3. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd, az itt leírtak a te verziód, de a valóságtól igen távol állhatnak. Annak a elektromos áram fogyasztónak, aki 2011 óta a havi számlákon felül több mint 2 millió forintot kifizet különbözeti számlákra a szolgáltatónak, és egy 800 ezer forintos 2011-es különbözeti számlát csak 5 év elmúltával kezd reklamálni - annak valami vaj van a füle mögött. Vagy olajkútjai vannak a Közelkeleten...


A havi óraállások fel vannak írva?

Mit mutattak a mérőórák?

2016. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!