Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt jóvá tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt jóvá tenni nála?

Figyelt kérdés

Nagyon elkeseredett vagyok mert mostanában nagyon sokat vagyok feszült és mostanság a párommal se vagyok túl türelmes. Múltkor megbeszéltük hogy családi rendezvény lesz (szülinapom) és hogy este lenne. Valószínű időre pontosan nem mondtam neki. Egész nap nem tudtam elérni. Nagyon ideges voltam, hogy van telefonja de nem képes felvenni. (azért persze gondoltam minden félére hogy miért, hogy le van némítva vagy egyéb) de mégis bosszantott, hogy megbeszéltünk valamit nem tudom hol van, hol keressem, mire megtudtam a nagybátyjának segít melóba teloja lenemitva maradt bent a műhelybe ő meg udvaron volt. De én meg persze addigra már jó ideges lettem. (hozzá teszem a storyhoz hogy nem elég hogy stresszes meg nyugtalan vagyok mostanában de az egész napom még ezen kívül idegeskedéssel telt) és sajnos nagyon durván csattant rajta, hogy aggódhatok is hogy nem reagál meg adhatna hangot a telojara, meg hogy meg volt beszélve valami. És aznap nagyon össze kaptunk majdnem szakítás lett a vége de hála istennek mindketten megnyugodtunk, ki békültünk. De aztán ma megint valami történt ami miatt be sokalt és mondta, hogy nagyon zűrösek meg zsúfoltak a napjai mostanában délelőtt meló délután suli ahova együtt járunk (tanfolyam) néha hétvégén is maszek melózik és hogy neki ez sok, és hogy még én is bunkó módjára viselkedek vele meg hogy nem vagyok vele megértő és, hogy nem érzi azt hogy szeretném :(

Azt tudom, hogy lelkileg nyugodtnak és pozitívnak kell lennem mert anélkül nem működik. Mit tanácsoltok? Hogyan tudom rendbe hozni? Azt mondta, hogy nem szeretné ha még 1x bántanám mert azután nem tudna velem maradni..



2023. máj. 12. 21:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
Ennek a férfinek van valakije rajtad kívül.
2023. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor kell visszavonulni kicsit,levegőt és teret hagyni a másiknak...
2023. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Tenni egymásért valami jót? Kevesebbet bántani egymást.
2023. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
#1 miből gondolod?
2023. máj. 12. 21:50
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egynek nincs igaza…
2023. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#2 igazad van egyébként! Van neki levegője mert az iskolán kívül alig tudunk mostanában találkozni szerencse ha hétvégén igen. És nem csoda ha ezért is ingerlékeny vagyok.
2023. máj. 12. 21:53
 7/27 A kérdező kommentje:
#5 köszi! Szerintem sincs igaza remélem😊
2023. máj. 12. 21:56
 8/27 anonim ***** válasza:
41%

Ha állandóan zaklatod, ha nem veszi fel, akkor hiába nem találkoztok épp, ugyanúgy nem kap tőled levegőt.

Szülinapod van. És? Ezért kell egész nap hívni? Te írtad, hogy családi rendezvény, ő meg nem a családtagod még. Majd ha 15 év múlva, két gyerekkel nem elérhető egész (?) nap, akkor ráérsz sipákolni.

2023. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
#8 hát olyan családi rendezvény, hogy unoka tesóm meg ő volt nekem a lényeg. Nem akartam nagy banzájt. És hogyha nem a család tagja attól még én úgy tekintem meg a családom is. Párom mondta, hogy jobban szereti a mamámat mint a sajátját (van oka) ugye a mamáméknál lett tartva.
2023. máj. 12. 22:14
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok stressz a baj. Szerintem menjetek el kettesben valahova pár napra, kellene egy kis lazítás
2023. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!