Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert parazom tul mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert parazom tul mindig a legelso talalkozast? Mindig zavarban vagyok es hulyeseget beszelek, de utana oldodom. Hogyan tudnam ezt lekuzdeni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy akivel randizol, elsősorban egy másik, veled egyenrangú, teljes értékű ember legyen számodra, nem pedig a vágya(i)d titokzatos tárgya.
2021. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Az ember esendő.. de ettol meg mennybe juthat
2021. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ember fogadja el olyanak amilyen onmaga ne szerepet jatsz hanem vallald fel onmagad
2021. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj... Az első randik nekem is rémálmok voltak. Mire a találkozóhoz értem, teljes volt a pánik.

Végül egy online játékban játszott már egy ideje a sráccal, és sokáig haverok voltunk, mire elkezdtünk privátban is beszélhetni. Ebből lett a találkozó, ami nem volt randiként megnevezve, csak találkozóként, ezért nem is paráztam úgy. Jól sült el, összejöttünk, azóta már össze is költöztünk, és azt tekintjük az első randinknak.

De...

A párkapcsolataim mindig spontán alakultak. Mármint az összejövés része. A.köztes időkben, amikor randikra adtam a fejem, kivétel nélkül az összes katasztrófa is volt, meg megelőzze egy 3 napos pánik.

Szóval én spontán helyzeteket javaslom...

És kíváncsian várom, hátha más mond valami használhatót:D

Üdv: egy sorstárs

2021. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!