Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy mások előtt egy ideig még tartsuk titokban a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Szóval összejöttem egy csoporttársammal, aki egyébként nem az esetem, de valami megfogott benne és gondoltam adok neki egy esélyt.

Viszont a barátnőim szerint nyomi és mindig nevetnek rajta és azon is poénkodnak, hogy bejövök neki (mert eléggé látszott rajta) és hogy nem is értik mit képzel magáról.

Ők nem tudják, hogy én közben összejöttem vele, de most hogy kezdődik az új félév egyből kiderül a dolog. Én egy kicsit elbizonytalanodtam és nem akarok ciki jeleneteket, ezért jobb lenne, ha titokban lehetne tartani a kapcsolatunkat legalább addig, amíg felkészítem rá a barátaimat és kicsit megkedveltetem velük.

Csak nem tudom, hogy mondjam ezt el neki úgy, hogy ne értse félre, és ne gondolja, hogy szégyellem vagy ilyesmi. Nem szeretnék jeleneteket, ezért jó lenne ha megértené, és ha szeret, akkor támogat benne. Tudom ez kicsit önzőnek hangzik vagy felszínesnek, de egy kapcsolat amúgy is két emberre tartozik szerintem.


2023. febr. 8. 20:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy. Inkább szakíts, mert nálad jobbat érdemel. Éretlen és infantilis vagy még egy kapcsolathoz.
2023. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
Ez gáz. Ember, a barátodról van szó!!! Odament, mondod hogy ő a barátod és ennyi. Bemutatod nekik. Akinek nem tetszik az nem is volt igazi barátnő .
2023. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%

"és ne gondolja, hogy szégyellem vagy ilyesmi"

Pedig ez a tény, te szégyelled őt. De azért élvezed, hogya tenyerén hordoz...

Szánalmas vagy. Sőt.. gusztustalan.

2023. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%

"összejöttem egy csoporttársammal, aki egyébként nem az esetem"


És most le akarod tagadni?


Egyáltalán nem fontos neked. Tiszteld annyira, hogy békén hagyod.

2023. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
97%

Elég gusztustalan barátnőid lehetnek...


Szakíts a sráccal, az ő érdekében!

2023. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%

"Csak nem tudom, hogy mondjam ezt el neki úgy, hogy ne értse félre, és ne gondolja, hogy szégyellem vagy ilyesmi. Nem szeretnék jeleneteket, ezért jó lenne ha megértené, és ha szeret, akkor támogat benne. Tudom ez kicsit önzőnek hangzik vagy felszínesnek, de egy kapcsolat amúgy is két emberre tartozik szerintem."


Erre fel szégyelled, felszínes vagy és még a barátnőid, akik szintén nem érnek sokat irányítanak. Gratulálok ti vagytok a 'Mean girls' főszereplői.

Nem kell a rizsa itt senkinek, atlatunk rajtuk, ha jóképű lenne, akkor már mutogatnad a világnak, instan, fb-n, kirándulás, barátok körül büszkén. Nem kell kamuzni.

Jó lenne, ha az ő idejét sem pocsékolnád és megmondanad frankón, hogy beszari, buta és felszínes kislány vagy, jobban jár egy őszinte, érzelemmel teli nővel! Te meg rakd kirakatba a sexy pasijaid, akik csak megkurnak, megcsalnak, nem szeretnek és nem becsulnek, hozzád az olyanok valóak, hiszen te sem szeretsz senkit csak önmagadat. 🤮

2023. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%

"Csak nem tudom, hogy mondjam ezt el neki úgy, hogy ne értse félre, és ne gondolja, hogy szégyellem vagy ilyesmi."

Ha ez az igazság, akkor mit ne értsen félre?

Titokba akarod tartani. Miért? Mert szégyelled.

"Mert mások mit szólnak"


"Viszont a barátnőim szerint nyomi és mindig nevetnek rajta"

Nem lehet, hogy a "barátnőid" azok??

Te ezek milyen barátnők?


"amíg felkészítem rá a barátaimat és kicsit megkedveltetem velük."

Te nem ettől félsz, hogy nem fogják kedvelni, hanem attól, hogy majd ezek után nem csak ő, hanem te is nevetség tárgya leszel. Nem gondolod, hogy ideje lenne önvizsgálatot tartani?? Ezt a srácot meg engedd el. Te akarnál így lenni valakivel, hogy szégyelnek? Mutasd meg a kérdést neki.

2023. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Szégyellhetnétek magatokat.
2023. febr. 8. 20:27
 9/34 anonim ***** válasza:
96%
Te tényleg szégyelled a párodat. Valószínűleg kettesben persze jó vele, oké... csak nem akarod felvállalni. Mert ha nem szégyelled, akkor miért titkolnád el? A barátnőid, nem? Ha mégis szétmentek, majd kisírod a vállukon - ez lenne a normális, nem titkolózni.
2023. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként meg ja, képzeld magad fordított helyzetbe, hogy fülig szerelmes vagy a másikba, de az nem akar téged "elkiabálni", mert nem biztos abban, hogy elég jó vagy a haverjainak és csak megvéd, hogy ne legyél nevetséges. Hát totál magalázó.
2023. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!