Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként meddig birnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként meddig birnátok egy kapcsolatban ha egyáltaán nincs szex?

Figyelt kérdés

A párodnak semmi egeszségügyi gondja nincs ami meggátolná ebben, nem stresszesebb, nem dolgozik többet mint előtte, egyeszerűen nem kivánja.

Sem oralis szex, sem petting, szo szerint semmi.


2023. máj. 14. 19:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%

Nem akarnám megtudni, meddig bírnám, szóval nem várnék.

Ha evvel állna elő, szakítanék, nem egymást keressük akkor.

2023. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Semeddig. Össze se jönnék az illetővel.
2023. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
61%
Bármeddig, nem a szex a kapcsolatom, sem az életem alapja.
2023. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
62%

Nem önagamat hibáztatbnám abban, hogy az adott férfinek egy másik helyen van egy másik élete és téged kirakatnak használ.


Nem nem kívánja, hanem máshol van testileg. Ez a valóság a te esetedben.


Ismertem ilyen férfit,meg még másokat is és két élete volt.Csak ügyesen játszott a fazon.


Normális házasságban 25+ van szex. és nem félévente egyszer.


Nagyon sajnálom, a hozzádhasonló nőket, nem veletek van gond. Hanem azzal aki képtelen felvállalni magát. Kicsoda-micsoda a valóságban. Mivel azt írtad, hogy nem beteg.


Ideje, hogy szembenézz a valósággal.


A kérdésre viszont, ha beteg lenne, vagy bármi történne a férjemmel potenciailag-bármeddig. Mert nekem nem csak egy test az illető.És ha adom valamire a szava, akkor adom, még csak le sem kell írnom szerződésben. Jóban-rosszban.Ahogy anno is megmondtam, én egyetlen egyszer megyek férjhez. Többet nem.

2023. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
13%
*önmagamat hibáztatnám
2023. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
5%
Hogy kérdezhetsz ilyet? Itt minden nő szex mániásabb mint a férfiak, nyilván egy napig se.
2023. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
37%
Örökkè.
2023. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
59%
Semeddig. Nem ezt érdemlem és kész.
2023. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
Ezt sokáig nem lehet bírni egy kapcsolatban. Én az exemmel ilyen 1-2 havonta 1-2x szexeltem, és az sem volt valami jó (20as éveinkben). Ennek mindig, minden esetben van oka, még akkor is, ha elsőre nem egyértelmű. Ezt az okot meg kell találni, és eldönteni, hogy merre tovább. Megoldható-e, vagy nem, tesznek-e érte a felek, vagy nem. Nekem nem véletlenül az exem az illető.
2023. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
41%
Összetenném a két kezem, ha harmadjára egy ilyen férfit találnék. Az első kettő párom, mint a tenyésznyulak... :(
2023. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!