Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az egész? Mit tegyek? E...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész? Mit tegyek? Egy kívülálló talan jobban atlatja mint én...

Figyelt kérdés

Megprobalom röviden összefoglalni a problémát.

Mar feltettem pár hete egy kérdést ezzel a férfival kapcsolatban de azóta sokat változtak a dolgok .

Tehát:


Én, 28 éves nő vagyok, egyedülálló anya, külföldön élek.

Látszik rajtam hogy anya vagyok de szerintem még mindig egy csinos és ápolt no vagyok.

1.80 magas, 73 kiló, hosszú barna hajam van ,barna szemem ,mindig jó illatom van ,szép ruháim... csak hogy kB el tudjatok képzelni.


December közepén megismerkedtem egy műszaki tervezovel, tehát nem egy buta férfi.

O 43 éves, van egy fia aki Ausztráliában el ,és kB 2 évente látja.

KB 1.75 magas ,43 éves, pocakos, dohanyzik, semmi extra nincs rajta... talán az egyetlen ami kimondottan szép az a kék szeme.


Tehát,megismerkedtunk ,en is sok hibát elkovettem már az elején, csúnyán beszéltem vele,azt hiszem sok is volt minden ,egyből razuditottam a gyereket ( 4 éves) és sokat veszekedtunk.

Majd megbeszeltuk hogy legyen barátság extrákkal amíg nem tisztul ki hogy melyik úton is menjünk....

Ez kB 1 hónapig tartott ,nem szexeltunk nem talalkoztunk mással. Az összes tarsker3sorol törölte magát de nekem.nem volt megfelelő a helyzet és a veszekedések során odáig fajult hogy nagyon nagyon csúnya szavakkal illettem őt.


Ezért ő kB 1 hónapja szakított és nem sokkal később új no jelent meg az életében.

Állítólag vele sokkal jobban össze illik, tisztelettudo, több a közös bennük mint köztünk, például közös hobbik ,érdeklődés stb ....


Mégis amióta együtt van azzal a nővel, egyfolytában keres.

Ha nem keresem ,ö ír.

Napi kontaktusban voltunk .

Azt mondta hogy a másik not szereti de nem szerelmes meg bele ,viszont vele minden sokkal nyugodtabb nincs annyi drama mint velem.


Tegnap este talalkoztunk, és még mindig izzik köztünk a levegő.

2 órán át beszélgettünk, majd haza ment.

Utána írt hogy milyen szép vagyok ,jó volt látni és hogy az új barátnőjével abszolút nincs meg köztük az a fajta kémia mint ami köztünk van .


Ma reggel írt hogy szeretne eljonni hozzám délelőtt mielőtt Németországba utazik . ( 3 hétre üzleti út)

Tehát eljott, szexeltunk kétszer is, reggeliztunk majd elindult.

Azt mondta hogy el fogja mondani a másik nőnek hogy mit tett .


Teljesen össze vagyok zavarodva.

Írtam neki egy üzenetet hogy lehet hogy nem volt helyes amit tettunk, sőt....

És hogy gondolja át hogy mit szeretne és az alapján döntsön.

Azt is elmondtam hogy ha engem is valasztana, nem tudnék többet hinni neki hiszen az állítólagos " tokeletes" barátnőjét is megcsalta velem 5 hét után

Nem tudnék bízni benne .

Valami olyasmit is említett hogy a nővel nyitott párkapcsolatrol is beszeltek de még nem igazán egyeztek meg róla hogy mi legyen köztük.

Mondtam hogy ha nekik az úgy jó, tegyek azt de nélkülem.

Én nem leszek a 3.


Mindenki mindenkivel?

Undorító dolog .

Semmi tisztelet nincs benne sem irántam sem a másik nő iránt, sőt az ilyen ember magát sem tiszteli.

Utána panaszkodik hogy elege van mindenből, meg mennyire stresszes ez az egész...

Hát akkor talán nem kellene egyszerre 5 nővel lenni .


Annyira össze zavart hogy jelenleg nem igazán tudom hogy én mit akarok .

Kedvelem, a szex sem rossz vele de nem bízok meg benne és félek hogy újra és újra elhagyna.

Azt hiszem csak az időmet vesztegetem vele.


Azért még megvarom hogy mit válaszol, mit gondol ,mit szeretne és az alapján döntök.


Ti mit gondoltok?



2023. márc. 30. 17:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 A kérdező kommentje:

És még mielőtt valaki azt mondana hogy engem is biztosan megcsalt. Nem ,tényleg nem! Vannak közös ismerőseink, és állítólag komolyan gondolta mindaddig amíg nem mondtam azokat a bizonyos mondatokat....


Az előbb írt hogy megerkezett, at szeretne gondolni amit írtam és még a hétvége előtt jelentkezik.

2023. márc. 30. 17:55
 2/67 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd inkább! A következőt meg tiszteld jobban.
2023. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg összeilletek. Éltek össze-vissza, kevés ember viselne el benneteket.
2023. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az egész kapcsolat egy óriási játszmának tűnik.Semmikképpen nem egészséges ez így.Én hagynám és új életet kezdenék.
2023. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
Azt is elfelejtettem elmondani hogy amikor megtudtam hogy lefekudt az új barátnőjével, en is lefekudtem valakivel hogy elszakadjak tőle testileg is. Nyilván elmondtam neki ,de ennek ellenére nem tud elszakadni tőlem teljesen.
2023. márc. 30. 18:24
 6/67 anonim ***** válasza:
87%

Na, így még jobb! :)

Becsüljétek csak meg egymást! Babát nem terveztek?

2023. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:

Én komolyan tettem fel a kérdést mert nem igazán értem hogy miért viselkedik így, úgyhogy várom az értelmes válaszokat.


Abban lehet igazatok van hogy jobb lenne ha hagynám... ezen el fogok gondolkodni

2023. márc. 30. 18:31
 8/67 anonim ***** válasza:
93%

"Én nem leszek a 3.



Mindenki mindenkivel?


Undorító dolog ."


Ja ez csak addig nem jutott eszedbe amég lefeküdtél vele, nem?


Jaj istenem mi nem világos ezen egy felnőtt nőnek... Az eszevel tudja, hogy nem vagy egy jó választás, mint a másik, de veled jobb a szex. A farka hozzád húzza, hiába tudja az eszevel, hogy nem érné meg.. és ő ezt világosan el is mondta az írásod alapján így szóról szóra de nem akarod érteni.

2023. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:

8, Tudom hogy nagyon nehéz velem. Nem hiába vagyok egyedül.

Mindenki más is elhagyott volna azok után amit mondtam és tettem.

De akkor most szerinted mit tegyek ? Varjak hogy hogy dönt ?

2023. márc. 30. 19:07
 10/67 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy tipikus mérgező kapcsolat, szerintem hanyagoljátok egymást minden téren. Fájt végig olvasni, hogy mit műveltek egymással.
2023. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!