Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt voltak már viták ami persze minden kapcsolatban meg esik de mindig meg tudtuk beszélni a problémákat és utána minden jó volt.Laktunk együtt egy pár hónapot de nem igen ment így ő vissza költözött a saját városába én maradtam itthon. De nemrégiben a régi "fiú barátai" elkezdték keresni akik kb hónapokig nem is kérdeznek felőle és mivel elég féltékeny típus vagyok ez persze engem zavart és jöttök az újabb viták.Beszéltünk erről de mindig csak az a válasz ő már 4 éve ismeri és csak barátok. Természetesen az internetes platformokon (Facebook,Instagram,szét szívezik egymás képeit.Teszem hozzá nagyobb a fiú baráti köre mint a lány.Így December végén szét is mentünk de rá egy hónapra ő újra megkeresett hogy ezt meg kéne beszélni hol és hogyan rontottuk el.Le ültünk ezt meg beszélni ki is békültünk minden jó és happy volt kb 2 hónapig de a srácok újra és újra felbukkannak és mostmár nem csak Messengeren de élőben is.Mára már ott tartunk hogy én kérek puszit magtól nagyon nem is ad nem bújik már oda ha szex lenne épp ő midig fáradt vagy álmos és inkább alszik is.Ha együtt tudunk lenne a nap 60% a telefon nyomkodása teszi ki.Kérdeztem erről őt is de az a válasza hogy ezeket a dolgokat én találom ki és neki semmi baja nincs velem.Én reagálom túl vagy velem lehet a baj?

2023. ápr. 30. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Már nem szeret úgy, egészen biztos.

Le kellene ülni megbeszélni, de én nagy jövőt nem jósolok így nektek.

2023. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet más kezelgeti és nem a haverok. Lehet úgy érzi nincs miről dumálni, elhidegült azért nincs szex, de veled van, mert ragaszkodik, vagy addig míg nem jön más.


Egyébként tök mindegy, hogy miért ilyen, te nem bízol benne, nem tudtok együtt élni sem, előbb utóbb el kéne egymást engedni.

2023. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kapcsolatra igyal egy pohar hideg vizet....
2023. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek itt a vége....
2023. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "kapcsolat" veszett fejsze nyele.
2023. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
búcsúzóul farkald meg aztán ereszd el. ő sem tudja mit akar.
2023. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!